Prodej

Rodinný dům s menší zahradou

Na Dolině, Protivanov
1 350 000 Kč
189923JaT Evidenční číslo
2+1 Dispozice
96,9m2 Užitná plocha
281m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Rezervace
Lokalita:
Na Dolině, Protivanov
Evidenční číslo:
189923JaT
Cena:
1 350 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v Protivanově, ul. Na Dolině. Dům je vhodný jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení. Současná dispozice domu je 2+1, součástí je samostatná a oplocená zahrada před domem.
Dům je v původním stavu, v roce 2019 byla vyměněna stávající okna a dveře za plastová. Dále je napojen obecní vodovod, elektřinu, plyn. Vytápění domu je ústřední, kotlem na zemní plyn. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. 
Celková plocha pozemku činí 281 m2 a užitná plocha domu je cca 96,9 m2.
Dispoziční uspořádání je následující:
Ze vstupní předsíně (8,4 m2) je možné vejít do kuchyně (17,7 m2), ze které je vstup do dvou pokojů (20,3 m2 a 12,7 m2). Z druhé chodby (16,9 m2) je možné vstoupit do koupelny (2,8 m2), samostatné toalety (1,3 m2), kotelny (4,1 m2), dílny (4,5 m2), komory (4,3 m2) a bývalé hospodářské části (3,9 m2). Z této chodby je možné vyjít z domu ven. 
Velkou předností této nabídky je umístění domu, klidná lokalita. Možnost využít jak trvalému bydlení, tak i k rekreaci. PENB zatím není k dispozici, z tohoto důvodu uvádíme G.
Městys Protivanov je obec okresu Prostějov v Olomouckém kraji, žije zde cca 1022 obyvatel a je nejvýše položenou obcí v okrese. Městys plní po mnoha stránkách úlohu menšího regionálního centra a je zcela kompletně vybaven, je zde škola, školka, obchody, restaurace.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti