Prodáno

Rodinný dům s uzavřeným dvorem a rovinatou zahradou

Rešice
Prodáno
160921JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
307m2 Užitná plocha
1095m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rešice
Evidenční číslo:
160921JaK
Cena:
2 675 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme vám k prodeji řadový koncový rodinný dům s dispozicí 2+1, technickou místností, uzavřeným dvorem, garáží, skladem, dvěma stodolami a rovinatou zahradou.
Nemovitost se nachází v původním stavu s úpravami (elektřina v mědi, nová přípojka veřejné kanalizace, koupelna s WC, izolace kolem domu) se nachází v klidné části obce Rešice, okres Znojmo, a svým charakterem může sloužit jako celoročně obyvatelná chalupa, či dům k trvalému bydlení.
Je připojena na následující inženýrské sítě, tedy elektřinu, zemní plyn i veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod je na hranici pozemku. V technické místnosti se také nachází studna s vodárnou. PENB: G.
Celková plocha rovinatého pozemku činí 1095 m2, celková užitná plocha domu měří 307 m2 včetně příslušenství (garáž, technická místnost, sklad, půda, sklepy, stodoly).
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (2,9 m2), pokoj (8,8 m2), koupelna (3 m2) se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, kuchyně (18,5 m2), pokoj (20,5 m2). V uzavřeném dvoře se nachází garáž (20,6 m2), sklad (13,6 m2) a technická místnost (11,6 m2). Vzadu za domem se nachází dvě prostorné stodoly (90 m2 a 56 m2 ) se sklepy (16 m2 a 13 m2), na které navazuje zahrada rovinatá zahrada s přístupem i z druhé strany.

Výhodou tohoto domu je uzavřený dvorek, který zajišťuje dostatek soukromí, garáž, rovinatá zahrada a především vlastní stavení, určené k rekreaci.

Obec Rešice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, žije zde přibližně 344 obyvatel. V obci najdete obchod, restauraci, dětské hřiště. Je dobře dostupná do okolních větších měst, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Jedná se především o města: Moravský Krumlov, Pohořelice, Ivančice, Rosice či Znojmo.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím