Rodinný dům 2+kk s uzavřeným dvorem | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 2+kk s uzavřeným dvorem

Letovice
Prodáno
70215RoV Evidenční číslo
2+kk Dispozice
65,5m2 Užitná plocha
152m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
70215RoV
Cena:
630 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům 2+kk s uzavřeným dvorem v klidné části města Letovice. Dům je po částečné rekonstrukci – odizolování domu, nové rozvody elektřiny v 1.NP, nový nátěr fasády, repas oken. Jinak je rodinný dům v dobrém technickém stavu s dobrou údržbou, ihned k nastěhování. Vytápění rodinného domu je lokální – krbová kamna na tuhá paliva + el. přímotopy. Napojení na elektřinu 220/380V, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci. Možnost napojení na zemní plyn. Celková podlahová plocha domu je 65,5 m2. Plocha pozemku 152 m2.
U rodinného domu je k dispozici dřevěná kůlna, dále uzavřený dvorek s dostatkem soukromí. Před domem se nachází vlastní parkovací stání. Třída energetické náročnosti - G.
Výhodou je klidná lokalita rodinného domu, vlastní parkovací stání, uzavřený dvorek s dostatkem soukromí, možnost nastěhování bez nutnosti úprav domu.

Dispozice domu:
Přízemí:
Předsíň – 2,1m2 - věšáková stěna.
Kuchyně + obývací pokoj – 30,6m2 – kuchyňská linka, dřez, kamna, lednička, el. bojler, stylová krbová kamna na T.P., krásné dřevěné schodiště, orientace na jihovýchod.

Podkroví:
Pokoj – 14m2 – orientace na jihovýchod.
Chodba + schodiště – 12m2 – možnost úložného prostoru.
Šatna – 5m2

Příslušenství:
Dvorek vedle domu: 16,1m2
Uzavřený dvorek za domem: 23m2
Dřevěná kůlna: 10m2
Vlastní parkovací stání: 30m2

Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko, ve vzdálenosti 40km od krajského města Brno s dostupností autem či veřejnou dopravou - autobusem a vlakem. Letovice jsou vzdáleny cca.10km od města Boskovice a 25km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím