Prodáno

Rodinný dům 2+KK s uzavřeným dvorkem

Žďárná
Prodáno
166721JaK Evidenční číslo
2+kk Dispozice
140m2 Užitná plocha
216m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Žďárná
Evidenční číslo:
166721JaK
Cena:
3 210 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Žďárná. Dům, který může být využíván jak k trvalému bydlení, tak jako celoročně obyvatelná chalupa, je situován téměř v centru obce a jeho dispozice je 2+KK s uzavřeným dvorkem a možností půdní vestavby, kde by mohly vzniknout další dva obytné pokoje.
Nemovitost prošla v uplynulých letech (2014, 2018 a 2021) částečnou rekonstrukcí, která obsahovala: vnitřní omítky, elektřinu v mědi, jímku, strop včetně zateplení, koupelnu a WC, rozvody vody, pergolu, zateplení domu.
Celková plocha rovinatého pozemku činí 216 m2, užitná plocha domu je 140 m2 (včetně půdy).
Je připojen k následujícím inženýrským sítím: veřejný vodovod, elektřina. Zemní plyn se nachází v dosahu pozemku a kanalizace je řešena septikem. Vytápění domu je řešeno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. PENB: G.
Dispozice domu je následující: prostorná vstupní chodba (12,8 m2), koupelna s rohovou vanou a elektrickým bojlerem na ohřev vody (5,9 m2), samostatné WC (1 m2), pokoj č. 1, který aktuálně slouží jako dětský pokoj (8,4 m2) a pokoj č. 2, kde je umístěna kuchyňská linka s obytným prostorem (33 m2) a vstupem na uzavřený dvorek (67 m2), kde je možnost trávit volný čas i v méně příznivém počasí díky terase se zastřešením.
Výhodou domu je jeho klidná lokalita v turisticky i sportovně zajímavém prostředí. Dobrá dopravní dostupnost do okolních měst včetně Boskovic. Menší uzavřený dvorek s pergolou.

Obec Žďárná leží v centrální části Drahanské vysočiny, asi 9 km východně od Boskovic, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.
Rozkládá se v horní části údolí říčky Žďárné, na úpatí nejvyššího masivu Drahanské vysočiny Na skalkách (724 m n.m.).
Leží ve velmi zajímavé oblasti cestovního ruchu Moravský kras.Tato poloha společně s klimatickými podmínkami je dobrým předpokladem k možnostem rekreace jak v létě, tak i v zimě. To i díky blízkosti obce Suchý, kde se nachází přírodní vodní nádrž o rozloze cca 6 ha. Ta nabízí travnaté udržované pláže s bohatou nabídkou občerstvení, písčité břehy u pláží, půjčovnu loděk i tobogán. V zimě je tato nádrž využívána k bruslení a zároveň se zde v obci nachází spousta tras pro běžecké lyžování.
V obci se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, pošta, obecní knihovna, kulturní dům a dětské hřiště.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím