Prodej

Rodinný dům umístěný v zahradách

Brno
188823RoV Evidenční číslo
2+kk Dispozice
80m2 Užitná plocha
813m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
188823RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Námi nabízená nemovitost snoubí přesně tyto skutečnosti. Poskytne Vám bydlení ve městě, kde ruch města ale rozhodně nepocítíte. Co naopak pocítíte plnými doušky, je čerstvý vzduch přírody linoucí se všude kolem.

Nabízený dům je přízemní, částečně podsklepený a jeho současná dispozice je 2+kk s garáží. Přičemž nabízí možnost rozšíření v půdním prostoru a ve dvoře o 3-4 pokoje, může tedy vzniknout dispozice až 6+kk.

Vsazen je do zeleně v rekreační oblasti, kde má jako jeden z mála domů číslo popisné. Jedná se tedy skutečně o dům zkolauovaný a určený k trvalému bydlení, narozdíl od ostatních chat. K chatové oblasti vede zpevněná, plně funkční příjezdová komunikace. Slepá ulice s opravdu malou frekvencí pohybu zaručí obyvatelům neopomenutelný klid. Do domu se navíc vchází přes uzavřený dvůr.

Samotná nemovitost je po průběžné modernizaci, v rámci níž proběhlo osazení plastovými okny, modernizace koupelny, podlah, ústředního topení a bojleru. Napojení na inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřinu a zemní plyn. Odpady jsou nyní svedeny do jímky. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Nespornou výhodou obzvláště v dnešní době je přítomnost krbových kamen v kuchyni. Obytné místnosti jsou orientované na jih a východ. PENB: G.

K dispozici je pro nového majitele aktuální zaměření skutečného stavu, projektová dokumentace nových přípojek (plyn, voda), stejně tak studie budoucí zahrady a stavby domu, kterou se lze alespoň částečně inspirovat. Dům je ihned obyvatelný, ale současně nabízí také unikátní možnost zrekonstruovat stávající stavbu podle představ nového majitele, v místech, kde se s žádnou výstavbou v následujících letech nepočítá. Zajišťuje tedy absolutní soukromí a klid v obklopení zelení, ale přitom s kvalitní dostupností jak autem, tak MHD.

Celková podlahová plocha domu je včetně příslušenství 80 m2.

Dispozice: ze vstupní předsíně se dostanete po schodech na půdu, dále do koupelny, na samostatné WC, do sklepa a do obývacího pokoje s kuchyní. Z kuchyňky se dostanete do komory a do obytné místnosti. V koupelně je k dispozici sprcha a umyvadlo se skříňkou, WC. Kryté parkování poskytuje garáž vedle vchodu do domu. Dále je k dispozici dílna přístupná ze dvora.

Pozemek je rovinatý, orientovaný na jih a poskytuje možnost parkování automobilu na pozemku. Ze severní přední části je oplocený a uzavřen vjezdovou bránou pro auto a pro vchod, zadní část je oplocená částečně - postupně přechází do sadu. Ten je tvořen ovocnými stromy a ořešáky. Po celé jeho ploše jsou však vzrostlé ovocné i okrasné stromy a trvalé keře, které tak majitelům poskytují dostatek soukromí. Zároveň jsou však z pozemku malebné výhledy na okolní klidnou krajinu. Neopomenutelnou výhodou je studna s pitnou vodou, což lze doložit aktuálním rozborem vody. Celková plocha pozemku je 813 m2.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti