Prodej

Přízemní dům 3+1 po rekonstrukci s garáží

Němčice
3 990 000 Kč
180722RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
131m2 Užitná plocha
268m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Němčice
Evidenční číslo:
180722RoV
Cena:
3 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nebaví Vás starat se o obrovský dvougenerační dům, který stejně celý nevyužíváte? Chcete si užít klidné posezení na terase místo neustálého lopocení se na nekonečných pozemcích? V obci Němčice nabízíme dům přímo pro Vás.

Jedná se o samostatný, částečně podsklepený dům 3+1 s garáží, komorou a kůlnou. Tyto stavby dispozičně uzavírají pozemek, je tedy krytý ze tří stran. Ze strany ulice je pozemek oplocený. Místnosti jsou orientované na jihozápad.
Na domě byla v roce 2021 provedena rekonstrukce. V rámci ní byla položena nová krytina střechy - současně byly vyměněny latě, fólie a provedena nová klempířina v RAL. Stropy byly zatepleny foukanou izolací. Dále byla osazena plastová okna s trojsklem a nové vstupní dveře. Výměna se týkala i elektrické přípojky, nových rozvodů elektřiny v domě, rozvodů vody a vnitřních odpadů (včetně ležatých kanalizací). Nainstalováno bylo nové ústřední topení s kotlem na zemní plyn. Proběhlo osazení novými krytinami podlah. V kuchyni se nachází nová linka se zabudovanými spotřebiči. Zrekonstruována byla i koupelna s WC. Právě toalety jsou v domě 2. Napojení je na veřejný vodovod, elektřinu, zemní plyn a septik. Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G. Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 131 m2.

Dům najdeme v klidné části obce, v zástavbě domů, zároveň v dobré dochozí vzdálenosti od obchodu s potravinami (cca 150 m), hřiště a kulturního domu (200 m). Díky orientaci poskytuje pozemek dostatek soukromí, což oceníte při posezení na terase. Celková plocha pozemku je 268 m2.

Přidanou hodnotou je možnost využívat pozemek obce, vzdálený cca 200 m, kde můžete relaxovat při péči o záhonky či při posezení s přáteli. Je rovinatý a oplocený. Nájemní smlouva se uzavírá na rok a je zpoplatněna 150,- Kč.

Dispozice domu: hlavním vstupem vejdeme do chodby, kde najdeme první ze dvou WC a druhý východ ven. Doleva vejdeme do kuchyně s kuchyňským koutem, komorou, vstupem do sklepa a do koupelny s WC. Po levé straně projdeme do obývacího a jednoho ze dvou pokojů. Pravou stranou kuchyně vejdeme do posledního pokoje. V této části se nacházejí i schody na půdu.
Ze dvora se vchází do garáže, do kůlny, kde je vchod do komory.

Obec Němčice se nachází v jiho-západní části Drahanské vrchoviny. V kouzelném prostředí blízko u lesa je vodní nádrž vhodná k odpočinku a rekreaci. Převážně jehličnaté lesy obepínají vesnici ze dvou stran a skýtají možnost krásných vycházek do přírody. Turisty oblíbené jsou nedaleké jeskyně, ať už se jedná o Sloupsko-sošůvské, či ty známější v Moravského krasu. V současné době v obci žije cca 471 obyvatel. Najdete zde MŠ, poštu, obchod s potravinami, kostel a restauraci. V obci působí několik firem a nabízí tak i možnosti zaměstnání. Kompletní občanskou vybavenost najdete v cca 9 km vzdáleném městě Boskovice nebo cca 15 km městě Blansku.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti