Rodinný dům 3+1 se zahradou ve Skalici nad Svitavou | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 3+1 se zahradou ve Skalici nad Svitavou

Skalice nad Svitavou
Prodáno
81616LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
150m2 Užitná plocha
773m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
81616LeD
Cena:
350 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej rodinného domu 3+1 ve Skalici nad Svitavou. Celková plocha pozemku je 773 m2. Dispozice jsou následující – chodba, tři pokoje a kuchyň. Za domem se nachází uzavřený dvůr, který zajišťuje naprosté soukromí a hospodářské budovy a sklep. Dům je napojen na elektřinu, na dvoře je studna. Přípojky vody a plynu jsou před domem, odpady jsou svedené do septiku. Topení je lokální na tuhá paliva. Okna jsou původní dřevěná dvojitá. Podlahy jsou v obytných místnostech prkenné. Dům je vhodný k rekonstrukci. PENB – G.
Dispozice domu:
Chodba
Kuchyň
Pokoj č.1
Pokoj č.2
Pokoj č.3
Kůlna, skladové místnosti, hospodářské stavby.
Obec Skalice nad Svitavou je vzdálena 31 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím