Rodinný dům ve Svitávce-Sasině určený k rekonstrukci | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům ve Svitávce-Sasině určený k rekonstrukci

Svitávka
Prodáno
99617AlP Evidenční číslo
3+1 Dispozice
105m2 Užitná plocha
710m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
99617AlP
Cena:
350 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu s dispozicí 3+1. Dům je postaven z cihel, na kamenném základu, s dřevěnými stropy, sedlovým krovem a střechou s pálenými taškami. Dům je určen k rekonstrukci. Vnitřní dveře jsou vloženy do ocelových zárubní, okna ve všech místnostech jsou původní, dřevěná dvojitá. V r. 2007 byla provedena nová elektřina v mědi. Veřejný vodovod je zaveden na hranici pozemku, na který je možno se napojit. Stejně tak je možné se napojit i na veřejnou kanalizaci. Nyní je odpad řešen trativodem. Dříve se zde topilo kamny na tuhá paliva, nyní se nabízí možnost instalovat krbová kamna.
Dům není podsklepen, má však k dispozici půdní prostory. Užitná plocha domu je 105 m2 a celková plocha pozemku je 710 m2.

Při vstupu do domu se nachází zděné přístřešky, které je možno využít například jako chlévy pro domácí zvířata, či přestavět na venkovní posezení.
Vedle domu je další přístřešek, původně využíván jako kotelna. Lze si z něj udělat sklad na uhlí, dílnu, kůlnu či sklep. Za domem je rozsáhlá zahrada s kopcovitým terénem, na němž se nachází skleník.
Výhody domu: samostatně stojící, v blízkosti železniční stanice, ale přitom umístěn v klidnější části obce, možnost rekonstrukce dle vlastních představ.
PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím