Prodej

Rodinný dům v klidné lokalitě

Louka
184622LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
125,6m2 Užitná plocha
644m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Louka
Evidenční číslo:
184622LeD
Cena poznámka:
Info v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v malebné obci Louka. Nemovitost se nachází na samém konci obce a má dispozici 3+kk s možností rozšíření o půdní vestavbu. Pozemek je částečně oplocen a nabízí soukromí. Za chalupou jsou již jen louky a rybník. Chalupa je uvnitř nově zrekonstruovaná. Z obývacího pokoje je přímý vstup na zahradu s posezením. Užijte si relaxaci v klidu a tichu nebo se vydejte poznávat hrady, zámky a rozhledny. V blízkosti westernová městečka Boskovice a Šiklův mlýn. U chalupy je koupací nádrž, která je obcí udržovaná po dobu hlavních prázdnin jako koupací. V zimě místo nabízí i zimní vyžití, pouhých 5 km na sever je lyžařská sjezdovka Olešnice, 4 km na jih lyžařský areál Hodonín.
Nemovitost prošla modernizací, která zahrnovala nátěr a opravu venkovní fasády. Srovnání zahrady do roviny a celková revitalizace pozemku.
V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je položena nová plovoucí podlaha a z něj vstup do zahrady. Kuchyňská linka byla vyměněna za novou včetně spotřebičů. V obývacím pokoji jsou umístěna stylová kamna, která jsou po renovaci. V koupelně byl instalován nový bojler a umyvadlo. V ložnicích byl proveden nátěr podlah.
V celém domě jsou výměny zásuvky a vypínače. Vytápění domu řešeno ústředním topením na tuhá paliva, je napojen na obecní vodovod a k dispozici je také studna. Elektřina je samozřejmostí. PENB zatím nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme G.
Dispozice domu: Suterén - kotelna (9,44 m2), chodba (2,09 m2), schodiště (2,19 m2). 1. nadzemní podlaží - hlavními dveřmi vstoupíte do zádveří (11,62 m2), kde po levé straně naleznete samostatné WC (1,12 m2) a vstup do garáže (24,64 m2), ze které je možnost vybudovat domácí wellness. Ze zádveří vstoupíte také do hlavní chodby se schodištěm (9,07 m2), která propojuje všechny zbývající obytné prostory a to obývací pokoj s kuchyňským koutem (30,10 m2), pokoj č. 1 (17,92 m2), pokoj č. 2 (11,04 m2) a koupelnu (3,08 m2). Celková obytná plocha tedy činí (125,6 m2 bez půdních prostor). Rozloha pozemku je (644 m2).
Obec Louka leží na silnici z Olešnice do Rozseče v okresu Blansko.V obci je modernizované hřiště, kde se hraje malá kopaná, je tu výletiště, kde se konají zábavy. V kulturním domě se konají plesy, koncerty. Sbor dobrovolných hasičů koná veřejná cvičení. Je zde možno využít právě zmiňovanou Olešnici cca 5 km od Louky k zimnímu lyžování. Vzdálenost od města Boskovice je cca 22 km.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti