Moderní rodinný dům od architekta Zdeňka Fránka na klidném místě v obci Ráječko | Tajovský reality
Prodáno

Moderní rodinný dům od architekta Zdeňka Fránka na klidném místě v obci Ráječko

Ráječko
Prodáno
87416RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
130m2 Užitná plocha
749m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ráječko
Evidenční číslo:
87416RoV
Cena:
4 500 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o originální moderní novostavbu podle návrhu architekta Zdeňka Fránka, která byla publikována v odborné literatuře. Dům má netradiční tvar. Jde železobetonovou monolitickou konstrukci s čelní prosklenou fasádou. Interiér je obložen světlým dřevem a na podlahách v obou podlažích je přírodní marmoleum. Interiérové dveře jsou posuvné v kombinaci sklo- dřevo. Prosklené plochy jsou vsazeny do hliníkových profilů Shucco a zasklena kvalitními bezpečnostními skly SaintGobain s protisluneční ochranou a výbornou tepelnou izolací. Hlavní celoprosklená stěna je nasměrována do zahrady, která poskytuje krásný výhled do okolí.
Stavba se dvěma nadzemními podlažími: v přízemí se nachází vstupní předsíň se schodištěm, technická místnost s WC a úložným prostorem pod schody, z předsíně navazuje hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, kde je přímý vstup na terasu a zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází prosvětlená chodba, pracovní kout, moderní koupelna s WC a sprchou, vestavěná šatní skříň a prostorný pokoj, který lze rozdělit dle potřeby na dva pokoje. Vytápění domu je podlahové, teplovodní s kondenzačním kotlem na zemní plyn. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu činí 130 m2, včetně terasy. Zastřešené parkovací stání před domem pro dva automobily. Orientace pozemku na východ, jih a západ. Pozemek o celkové ploše 749 m2 je rovinatý, slunný a obklopený vzrostlou zelení.
Tento orgiginální dům byl postaven na přání klienta, který celou stavbu dozoroval a zajistil tak kvalitu provedení. Dům je nenáročný na venkovní údržbu a má nízké náklady na bydlení. Energetická náročnost domu je třídy – G.
Výhodou je použití kvalitních materiálů v rámci celé stavby, možnost rozšíření domu, maximální prosvětlenost domu, podzemní nádrž na dešťovou vodu a poloha v klidné a slunné lokalitě na okraji obce. Dále pak výborná dostupnost do města Blanska, Brna a blízkost atraktivního Moravského krasu, který skýtá možnost častých výletů v této nádherné oblasti.

Obec Ráječko má veškerou občanskou vybavenost jako je mateřská školka, základní škola, obchod s potravinami, knihovnu, benzina, sportovní halu. Ráječko leží ve vzdálenosti 2 km od města Blansko, 1 km od města Rájec a 27 km od města Brno.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím