Samostatně stojící dům s garáží ve vyhledávané části města Boskovice | Tajovský reality
Prodáno

Samostatně stojící dům s garáží ve vyhledávané části města Boskovice

Boskovice
Prodáno
105218LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
180m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
105218LeD
Cena:
4 000 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu s garáží ve vyhledávané části města Boskovice, na ulici Květná. Dům je prostorný, dispozičně uspořádaný jako 5+1, s možností rozšíření o půdní vestavbu cca 90 m2 (možnost další bytové jednotky 3+1). Dále je v suterénu domu umístěna společenská místnost s krbem. V domě proběhly následující rekonstrukce - výměna stávajících oken za plastová, kompletní zateplení domu, nová fasáda a nová terasa. V domě jsou částečné nové rozvody topení. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojler. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn, městská kanalizace. Celková plocha pozemku je 528m2, z toho zastavěná plocha je 140m2. Užitná plocha domu je cca 180m2. Velikou předností domu je lokalita, ve které se nachází, výhled na město Boskovice, orientace jižním směrem a udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy orientovaná taktéž jižním směrem a pozemek obdélníkového tvaru.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem a je vzdáleno 35km od města Brno, 20km od města Blansko. PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím