Rodinný dům v Rájci - Jestřebí k dokončení | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům v Rájci - Jestřebí k dokončení

Rájec-Jestřebí
Prodáno
88116JaK Evidenční číslo
4+1 Dispozice
120m2 Užitná plocha
315m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
88116JaK
Cena:
1 890 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům, v kterém proběhla významná rekonstrukce a nyní čeká na dokončení dle představ nového majitele. Původní stavení sloužilo jako pekárna. Celý dům byl v rámci rekonstrukce podřezaný, odizolovaný a zateplený. Byla instalována nová plastová okna a dveře, rozvody elektřiny v mědi, voda a odpady v plastu. Nový plynový kotel, radiátory a podlahové topení. V domě je dokončený obytný pokoj s plovoucí podlahou, který sloužil jako ložnice a prostorná koupelna v moderním stylu s toaletou, vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a žebřinovým radiátorem. Je tedy napojen na všechny inženýrské sítě: elektřina, voda, plyn i kanalizace. Leží ve vyhledávané lokalitě města Rájec – Jestřebí, které nabízí výborné dopravní spojení vlakem i autobusem. Součástí domu je i garáž, pod kterou se nachází sklep. Nabízí se i možnost půdní vestavby. Za domem se nachází menší dvorek, který může sloužit jako místo k relaxaci či zbudování terasy. Jde o jihovýchodně orientovaný dům s užitnou plochou 102 m2. Energetická náročnost G.
Výhodou rodinného domu je jeho žádaná lokalita, slunné místo, prostorná garáž s možností vybudování průchodu přímo do domu, provedené rekonstrukce, podsklepení, možnost dokončení dle vlastních představ s výbornou dostupností do Brna, Boskovic a Blanska.

Rájec – Jestřebí je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 5 km severně od Blanska na řece Svitavě a na železniční trati spojující Brno, Blansko a Českou Třebovou. Žije zde přes 3600 obyvatel. Je označováno jako Severní brána Moravského krasu.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím