Prodáno

Rodinný dům 4+1 se slunnou zahradou

Rovečné
Prodáno
165521LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
180m2 Užitná plocha
1102m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rovečné
Evidenční číslo:
165521LeD
Cena:
3 250 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s dispozicí 4+1 v obci Rovečné. K domu náleží slunná, rovinatá zahrada o výměře 1102 m2 se zahradním domkem s garáží.
Tento rodinný dům byl postaven v 70.letech a je v původním, udržovaném stavu. Nabízí se zde tedy možnost rekonstrukce či modernizace dle svých vlastních představ. Celý dům je podsklepen a je napojen na obecní vodovod, elektřinu a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu je ústřední jak kotlem na tuhá paliva tak i kotlem na plyn. Kotel na tuhá paliva je z roku 2010 a plynový kotel byl vyměněn v roce 2018. 
Celková plocha pozemku je 1102 m2, užitná plocha domu činí cca 182 m2.
Dispoziční uspořádání domu je následující: přes vstupní zádveří (7,6 m2) se vchází do chodby (10 m2) domu, ze které je možné vejít do kuchyně (12,2 m2) a do dvou obytných pokojů (18,5 m2, 14,7 m2). Z chodby je i vstup do koupelny (4,6 m2) a do komory (1,8 m2). Dále je tu umístěno schodiště do jak do suterénu tak i do patra rodinného domu. V mezipatře je umístěna toaleta (1,2 m2). 
Do patra se vchází po schodech s galerií (19,2 m2) a jsou zde umístěny další dva obytné pokoje (16,6 m2, 17 m2) a půda. V suterénu domu (cca 60 m2) je umístěna kotelna, sklad na dřevo a sklep, který je ideální k uchování ovoce a zeleniny. Odtud je možné vyjít do zahrady. 
Na zahradě je postaven zahradní domek, který slouží jako garáž (18,2 m2) a dílna (5 m2) s úložným prostorem (7 m2).
Předností tohoto domu je jeho dispoziční uspořádání, možnost modernizace dle svých vlastních představ. Dále je to slunná, rovinatá zahrada a zahradní domek, jehož součástí je garáž, úložný prostor a dílna. PENB - G.
Obec Rovečné leží na území okresu Žďár nad Sázavou a náleží pod Kraj Vysočina. Obec je vzdálená asi 33 km  od Žďáru nad Sázavou, 11 km  od Bystřice nad Pernštejnem a 6 km od Olešnice. Do všech těchto míst je dobré autobusové spojení. Obec má velmi dobrou občanskou vybavenost. Najdeme zde školku, školu, obchody, restaurace, služby, praktického lékaře pro dospělé i pro děti, zubního lékaře, poštu, ubytovací zařízení a mnoho dalšího. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Krásná příroda Českomoravské vysočiny nabízí široké možnosti jak pro letní, tak i pro zimní sportovní aktivity. V blízkém okolí je mnoho zajímavých turistických tras, několik lyžařských vleků, koupaliště.Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím