Prodej

Dům po rekonstrukci se skladovacím prostorem

Konice
3 800 000 Kč
165321LeD Evidenční číslo
4+kk Dispozice
121m2 Užitná plocha
498m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Konice
Evidenční číslo:
165321LeD
Cena:
3 800 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s dispozicí 4+kk po zásadní rekonstrukci v obci Křemenec - část města Konice. V roce 2021 prošel zásadní rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu střechy včetně krovů a střešní krytiny, byla osazena plastová okna a dveře. Osazení vnitřních dveří a montáž obvodových a přechodových lišt je nyní ve fází dokončování. V celém domě jsou nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. Dům je zateplen a to včetně podlahy a stropů. Vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Vodovod je obecní a odpady jsou svedeny do nového septiku. Na pozemku je studna.
Dispozice domu jsou následující: hlavní vstup do domu je přes předsíň (4,68 m2), tudy je možné vejít na samostatnou toaletu (1,32 m2) a do technické místnosti (1,58 m2), kde je umístěn bojler a místo na pračku. Dále se z předsíně vchází do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (40,48 m2) a z něj se prochází do klidové části domu, kde jsou umístěny tři pokoje (11,62 m2, 10,08 m2 a 9,36 m2). Koupelna (6,89 m2) bude vybavena vanou, umyvadlovou skříňkou se zrcadlem a umístěna vedle obývacího pokoje. Výměra skladovacího prostoru činí (35,08 m2). Na obytným prostorem se nachází prostorná půda s možností půdní vestavby. Vstup na půdu je po vysunovacích schodech, které jsou umístěny v předsíni rodinného domu.
Celková výměra pozemku je 498 m2. Užitná plocha domu je 121 m2 včetně skladovacího prostoru.
Výhodou této nabídky je jak stav domu, kdy je možné jej ihned užívat, tak i garáž, která je součástí. PENB - G.
Křemenec je vesnice, část města Konice v okrese Prostějov. Nachází se asi 2,5 km na jihovýchod od Konice. Město Konice leží v Olomouckém kraji v okrese Prostějov asi 18 km severozápadně od Prostějova v oblasti Drahanské vrchoviny a je zde kompletní občanská vybavenost.Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti