Prodej

Bydlení ve městě - v rodinném domě - v soukromí.

Boskovice
190323RoV Evidenční číslo
5+2 Dispozice
390m2 Užitná plocha
1201m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
190323RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami - v přízemí byt o dispozici 3+1 a ve druhém nadzemním podlaží byt 2+1, tento navíc s terasou orientovanou na jihozápad. Jelikož se jedná o téměř poslední dům v ulici, výhledy z terasy jsou do malebné okolní zeleně. Pod celou plochou je podsklepený. V suterénu se nachází dokonce i bar s možností posezení s přáteli. A aby toho nebylo málo, za domem je k dispozici další objekt, který poskytuje 3 sklady a černou kuchyni. Ta majitelům slouží pro přípravu občerstvení k posezení pod pergolou. V objektu najdete navíc i garáž pro 2 auta (je přístupná až na zadní zahradu). V domě je tedy opravdu mnoho prostoru k využití. Může sloužit jako kombinace bydlení s podnikáním, či k pronajímání jedné z bytových jednotek. Velké rodině nabízí přestavbu na jednogenerační dům. Kombinace tújí, vysokých plotů i faktu, že sousední domy nemají ze stran okna, je záruka 100% soukromí.

Samotné bytové jednotky prošly modernizací koupelen a WC před zhruba 15 lety. Dále byla osazena plastová okna, zateplena západní stěna domu, rozvod elektřiny předělán do mědi, osazeny nové radiátory. Dům je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřinu a zemní plyn. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn nebo s možností přepnutí na tuhá paliva. Ohřev vody řeší buď plynový nebo elektrický bojler. V přízemním bytě 3+1 oceníte, obzvlášť v dnešní době, otevřený menší krb na tuhá paliva. Orientace obytných místností je na východ, jih a západ. Jelikož PENB nebyl zatím dodán, uvádíme G. Celková podlahová plocha domu činí 250 m2. Celková podlahová plocha vedlejší stavby činí 81 m2 + 59 m2 venkovní pergoly.

Pozemek je kompletně oplocený, rovinatý. V přední části soukromí zajišťují vzrostlé túje. Zde je k dispozici unikátní venkovní krb vysoký cca 7 m.
Kolem nemovitosti jsou zpevněné plochy, díky čemuž lze parkovat vedle domu nebo za ním. Pohodlně se vejde až 5 vozů.

Zahrada, tak to je přímo oáza klidu! K posezení slouží nová, dlážděná pergola o velikosti zastřešení 59 m2. Ať už zde tedy budete relaxovat, pořádat setkání s přáteli či sportovat, nebudou Vás trápit venkovní ruchy ani vlivy počasí. Na terasu navazuje travnatá plocha pro například dětské hry. V levé části zahrady najdeme založené záhony pro zahrádkářské vyžití (nyní jahody, rybíz, angrešt). V té zadní pak vzrostlé ovocné stromy - jabloň a třešeň. Na uskladnění vody slouží dvě nádrže o velikosti 2 m3. V přední části pozemku je vodní závlaha. Celková plocha pozemku činí 1.201 m2.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti