Rodinný dům se zahradou a uzavřeným dvorkem | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům se zahradou a uzavřeným dvorkem

Knínice
Prodáno
88216JaK Evidenční číslo
5+1 Dispozice
125m2 Užitná plocha
2509m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Knínice
Evidenční číslo:
88216JaK
Cena:
2 100 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s rovinatou zahradou vhodný k bydlení či rekreaci v Knínicích u Boskovic. Pochází z roku 1960 a je v původním, udržovaném stavu. K domu náleží uzavřený dvorek s vlastní studnou, venkovské stavení (to bylo dříve rozděleno na obytnou a hospodářskou část), zděná kůlna (může sloužit jako parkovací stání) a především pěkná rovinatá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy o rozloze 2000 m2. Orientovaný na jihovýchod, kompletně podsklepený, napojen na všechny inženýrské sítě, topení plynovým kotlem s možností využít i kotel na tuhá paliva. Leží v klidné části městyse v blízkosti dětského hřiště. V přízemí se nachází chodba se vstupem do sklepa, výstupem na dvorek, tři obytné pokoje, kuchyně s linkou, sporákem a elektrickou troubou. Dále samostatné WC, koupelna, šatna a spíže. V 1. NP najdeme dva vstupy na prostornou půdu a další dva obytné pokoje. Odpady jsou svedeny do septiku. Užitná plocha domu je 125 m2 plus příslušenství.
Výhodou je klidná lokalita, dobrá orientace domu na pozemku s možností parkování. Pěkná a rovinatá zahrada. V blízkosti se nachází mateřská i základní škola, dětské hřiště. Dobré vlakové i autobusové spojení.
Městys Knínice u Boskovic leží ve vzdálenosti 42 km od města Brna a 7 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky,...) severní poloviny okresu Blansko. Samotný městys Knínice nabízí dobrou nabídku služeb jako je školka, škola, restauraci, obchod se smíšeným zbožím.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím