Prodáno

Dům v blízkosti lesa na okraji obce

Letovice
Prodáno
148720LeD Evidenční číslo
5+1 Dispozice
179,4m2 Užitná plocha
319m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
148720LeD
Cena:
799 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se prodej rodinného domu v klidné části města Letovice - Kněževísko. Dům se nachází na okraji obce, a tudíž zaručuje budoucím majitelům naprostý klid a soukromí. V přilehlém lese je možnost houbaření a nedaleko se nachází vodní nádrž Křetínka, která je v dosahu několika minut pěší chůze. Předností je, že je dům určený ke kompletní rekonstrukci, a tudíž je možné si jej zrekonstruovat dle svých vlastních představ. Nyní má dům dispozice dvougeneračního bydlení, kdy jednotlivá podlaží nejsou společně propojena a každé podlaží má svůj vlastní vchod. V prvním nadzemní podlaží se nachází předsíň, tři pokoje, technická místnost a toaleta. V druhém nadzemním podlaží jsou umístěny čtyři pokoje, šatna a předsíň. Dům je možné napojit na obecní vodovod a elektřinu. Plyn ani obecní kanalizace není. Užitná plocha domu činí 179,4 m2. Celková plocha pozemku je nyní 319 m2, ale jedná se o odkupu části obecního pozemku a zvětšení pozemku.

Dispozice:

1.nadzemní podlaží - 86,1 m2
Předsíň (9,8 m2)
Pokoj 1 (19,5 m2)
Pokoj 2 (20,3 m2)
Pokoj 3 (19,4 m2)
Toaleta (3,2 m2)
Technická místnost (13,9 m2)

2.nadzemní podlaží - 93,3 m2
Předsíň (9,9 m2)
Šatna (6,5 m2)
Chodba (5,9 m2)
Pokoj 1 (18,8 m2)
Pokoj 2 (13,4 m2)
Pokoj 3 (18,7 m2)
Pokoj 4 (20,1 m2)

Půda

Kněževísko je část města Letovice a nachází se asi 1 km západně od Letovic. Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko a je dostupné autem či veřejnou dopravou - autobusem i vlakem. Je vzdáleno 40 km od krajského města Brno, 10 km od města Boskovice, 25 km od města Blansko a 25 km od města Svitavy. PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím