Stylový rodinný dům se zahradou, přímo v centru města Letovice | Tajovský reality
Prodáno

Stylový rodinný dům se zahradou, přímo v centru města Letovice

Letovice
Prodáno
78115RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
150m2 Užitná plocha
782m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
78115RoV
Cena:
799 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej stylového, zděného rodinného domu o dispozici 5+1. Dům se nachází přímo na Masarykově náměstí v zahradě. Přístup do rodinného domu je ošetřen Věcným břemenem. Nemovitost je v původním stavu asi 2 roky neobydlená. Dispozice domu: vstupní hala s krásným dřevěným schodištěm, nalevo se nachází kuchyně s odvětrávanou spížkou, dále pak v pravé části se nachází prostorný obývací pokoj, z kterého lze vejít na terasu a zahradu. V druhém nadzemním podlaží se nachází chodba a z ní je přístup do koupelny, na samostatné WC, a dále pak do čtyř pokojů. Z jednoho pokoje je přístup na prostornou terasu. Vnitřní vybavení je původní. Podlahová plocha domu je cca 150 m2. Vytápění je lokální kamny na tuhá paliva + je možno topit přímotopy. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu 220/380V. Orientace obytných místností je převážně na jihovýchod. Plocha pozemku je 782 m2. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru. Příslušenství tvoří: dřevníky, zděné kůlny a prostorný sklep.
Výhodou je poloho přímo v centru města Letovice, klidná poloha domu, rovinatá zahrada, dispozice 5+1, možnost pronajímaní nemovitosti, prostorné zděné kůlny a sklep.

Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko, ve vzdálenosti 40 km od krajského města Brno s dostupností autem či veřejnou dopravou - autobusem a vlakem. Letovice jsou vzdáleny cca 10 km od města Boskovice a 25 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím