Novostavba prostorného rodinného domu 5+kk s garáží v obci Mladkov | Tajovský reality
Prodáno

Novostavba prostorného rodinného domu 5+kk s garáží v obci Mladkov

Boskovice
Prodáno
89216RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
197,5m2 Užitná plocha
1396m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
89216RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící novostavbu rodinného domu 5+kk s garáží, přízemního domu s obytným podkrovím. Dům je zděný se zateplenou fasádou, má betonové stropy se schodištěm, osazena jsou plastová okna s trojsklem, krytina střechy je pokryta tašky a vnitřní vybavení provedeno v soudobém standardu. Vytápění domu je kombinované: v obývacím pokoji s kuchyňským koutem se nachází podlahové vytápění, krb s rozvody teplovzduchu, dále lokální elektrické. Ohřev vody zajišťuje el. bojler o velikosti 160 litrů. Napojení na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřinu 220/380V, zemní plyn možno napojit. Orientace obytných místností je na východ, jih a západ. Jedná se o prostorný rodinný dům, výška nadezdívky 140 cm v podkroví poskytuje dostatek manipulačního prostoru. Celková podlahová plocha domu je 197,5 m2, včetně příslušenství. Celková plocha pozemku je 1.396 m2. Pozemek je přibližně obdelníkového tvaru, převážně rovinatý, v zadní části mírně svažitý. Zahrada celý den poskytuje dostatek sluníčka, klidu a soukromí. Jedná se o oplocený pozemek s přístupem na zahradu z boční strany. Před domem se nachází zpevněná plocha, která poskytuje dostatek místa pro čtyři automobily. Energetická náročnost domu je třídy – B.
Výhodou rodinného domu je novostavba, garáž, dostatek parkovacího stání na vlastním pozemku, nízké náklady na bydlení, výhled do zeleně, velikost zahrady 1.396 m2, orientace domu a zahrady, velikost terasy 40 m2, zateplený dům, osazena okna s trojsklem, vrata na dálkové ovládání, podlahové vytápění v hlavním prostoru, krb s rozvody teplovzduchu, vstup z obývacího pokoje na terasu, pozemek poskytující dostatek klidu a slunce, vzdálenost od Boskovic 2 km, propojení s Boskovicemi po cyklostezce, v blízkosti se nacházející nákupní centrum, nacházející se les za domem, rozvod TV a internetu v každém pokoji, šatna v patře.

Mladkov je přilehlou částí města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko. Boskovice jsou vzdáleny 2 km.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím