Prodej

Rodinný dům 5+kk po rekonstrukci s pozemkem 1.527 m2

Kunčina Ves
6 990 000 Kč
170522RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
118m2 Užitná plocha
1527m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kunčina Ves
Evidenční číslo:
170522RoV
Cena:
6 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 5+kk, přízemní, s obytným podkrovím a ručně kopaným zděným sklepem na zahradě. Rodinný dům v posledních letech prošel rekonstrukcí a zároveň přístavbou domu, která obsahovala: nový krov, latě, fólii, osazení glazované pálené tašky, klempířina, v přístavbě nová skladba podlah, podlahové vytápění, nová koupelna a WC, osazení plastových oken a dveří, nový kotel + zásobník na vodu, rozvod elektřiny, vody a odpadů. Osazení čističky odpadních vod, zateplení fasády, oplocení pozemku, včetně el. pojezdové brány, přístřešku na auto, veškerých zpevněných ploch a pergoly na terase. Dále byla osazena kuchyňská linka se spotřebiči. Na pozemku jsou provedeny zahradní práce. Nemovitost je dokončená, bez dalších investic. Je to jednoduché, stačí jen přijít a bydlet!

Vytápění rodinného domu je ústřední, podlahové s radiátory, s kotlem na zemní plyn. Ohřev vody zajišťuje zásobník. V obývacím pokoji se nachází krb. Nemovitost je napojena na elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do vlastní ČOV.

Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 118 m2. Orientace obytných místností směřuje na jihozápad a severovýchod. Nemovitost může sloužit jak k trvalému bydlení či rekreaci, nebo jako vhodná investice k pronájmu. Energetická náročnost nemovitosti: třída D.

Pozemek je rovinatý až mírně svažitý a je kompletně oplocen. Je rozdělen na přední část, kde je zpevněná plocha s možností parkování automobilu. Vstupní chodník se zelení vede přímo ke vstupu a následuje chodník podél domu na terasu a zahradu. V zadní části zahrady je terasa se zemním sklepem, travnatá plocha, dřevěný sklad, venkovní posezení u ohniště, ovocné stromy a ořech. V zadní části je pak prostor na pěstování zeleniny a dále neoplocená zahrada. Celková plocha pozemku měří 1.527 m2.

Výhodou je kompletně hotový, vkusně zařízený rodinný dům bez dalších investic, s kuchyňskou linkou a spotřebiči, krbem, podlahovým vytápěním. Dům po rekonstrukci, zahrada orientovaná do klidné části obce, kryté stání pro automobil, výhled z pozemku, kopaný zemní sklep na zahradě, krytá terasa, přímý vstup na terasu a zahradu, prostorný půdní prostor.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní chodby (10,6 m2) je přístupná kuchyně s obývacím pokojem (32,4 m2), z něhož je vstup po schodišti do dvou pokojů (11 m2), (9 m2). Z chodby je dále vstup do pokoje (10 m2), koupelny (7 m2), na WC (1 m2), do pokoje (10 m2) a technické místnosti (3,8 m2). Z chodby je pak vstup na půdu. Z kuchyně je vstup na terasu (16,2 m2) a z terasy do sklepa (7 m2).

Obec Kunčina Ves se nachází 34 km od města Brna, 28 km od města Bystřice nad Pernštejnem, dále 17 km od města Boskovice. Samotná obec Kunčina Ves nabízí k dispozici dětské hřiště, obecní úřad, sportovní vyžití a je dostupná autobusem. Město Lysice vzdálené 6 km od obce nabízí školu, školku, restaurace, hospodu.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti