Prodej

Přízemní novostavba 5+kk s krásným výhledem

Velenov
178822RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
214m2 Užitná plocha
1298m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velenov
Evidenční číslo:
178822RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Zájemcům o tuto nemovitost nabízíme příležitost si ji zdarma vyzkoušet předtím, než se rozhodnou pro koupi. Mohou se tak přesvědčit o kvalitě této stavby a užít si víkend ve svém možném budoucím domově.
Přízemní rodinný dům provedený ve vysokém standardu, s použitím kvalitních, nadčasových materiálů - to vše dle nejnovějších trendů v citlivém zpracování čistých linií.

Na domě nyní probíhají finální práce, prodávat se bude kompletně dokončený, plně sloužící svým novým majitelům.
Orientovaný je na jihozápad a díky svému umístění poskytuje opravdu nádherné výhledy na okolní malebnou krajinu.

Stavba ve tvaru “T” je zděná, zateplená, osazená hliníkovými okny s trojsklem a fixními skleněnými výplněmi. Kování na oknech je od firmy M&T, což je přední český prodejce jehož produkty vyhrávají designové soutěže. Jako krytina střechy je použit falcovaný plech, který je velice oblíbený díky své flexibilitě a skvělému designu v moderní architektuře. Venkovní hliníkové žaluzie v kombinaci s elektronickými vnitřními závěsy a záclonami na míru poskytnou svým obyvatelům dokonalý komfort. K němu přispívá i zavedená klimatizace v pokojích. Dům je napojen na elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém a pro pohodlí majitelům slouží venkovní videotelefon. V interiéru jsou položeny kvalitní vinylové podlahy. Dveře jsou od české firmy SAPELI, kliky M&T. Kuchyni dominuje lakovaná kuchyňská linka na míru se spotřebiči značky SIEMENS. Milovníci vína zde jistě ocení vinotéku. Kouzelnou atmosféru dokreslí designová krbová kamna v obývacím pokoji. V koupelnách jsou použity podomítkové baterie v černém provedení, které souzní s dřevěnými prvky na stropech. Detailnější podmínky pro vyzkoušení si domu zdarma jsou na vyžádání v RK.

Stavba je napojena na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění je podlahové elektrické s možností pohodlného ovládání přes telefon. Dům má přípravu na solární panely. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na zahradě je zabudovaná retenční nádrž. Energetická náročnost domu třídy B. Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 214 m2.

Samozřejmostí pro rodiny s více auty je garáž pro 2 automobily. Garáž je osazena moderními garážovými vraty od firmy TRIDO. Návštěvy uvítají možnost parkování před domem až pro 4 další automobily.

Pozemek je rovinatý a bude kompletně oplocený. Na příjezdu je osazena elektrická brána pro maximální pohodlí uživatelů. Díky tvaru domu je pozemek rozdělený na několik částí - jihovýchodně za domem je plocha vhodná například pro založení užitkové zahrádky. Další část zahrady je klidová - navazují na ni výstupy z každého pokoje v klidové zóně v domě. V hlavní části pozemku každého zaujme částečně krytá dubová terasa vyrobená na míru. Z ní se po schodech dostaneme k zabudovanému bazénu s krytem a vířivkou. Tento prostor přímo vybízí k vybudování venkovního baru.Různé úrovně pozemku jsou rozděleny monolitickými pohledovými zdmi. Celková plocha pozemku činí 1298 m2.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti