Prodej

Dřevostavba s dispozicí 5+kk před dokončením

Klokočná
8 500 000 Kč
193423JaT Evidenční číslo
5+kk Dispozice
160m2 Užitná plocha
1319m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Klokočná
Evidenční číslo:
193423JaT
Cena:
8 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící dřevostavbu rodinného domu z roku 2022 v obci Klokočná. Rovinatý pozemek má celkovou výměru 1319 m2 a celková užitná plocha domu činí 160 m2.
Dům je ve fázi hrubé stavby s dokončenou fasádou a střechou. Nabízí tak možnost dokončení interiéru dle vlastních představ nového majitele. V domě je vyhotovena příprava pro tepelné čerpadlo a počítá se zde i s krbovými kamny. Zajímavá orientace terasy (13,82 m2) směrem k lesu, poskytuje soukromí. Jsou k dispozici tyto inženýrské sítě: elektřina, veřejná kanalizace (nápojné místo u domu), dále je k dispozici studna (nachází se na vlastním pozemku). PENB: C.
Dispozice domu: 1.NP vstup, zádveří, poté následuje chodba. Tato chodba propojuje ostatní místnosti, jako je ložnice, ve které se nachází šatna, WC se sprchovým koutem, koupelna, technická místnost, kuchyň a obývací pokoj, ze kterého je vstup na terasu. Do podkroví se dostanete po schodišti. Zde naleznete propojovací chodbu, ložnici, další koupelnu s WC a ložnici.
K dřevostavbě patří také mobilní dům s přístavbou o dispozici 2+kk s technickou místností a skladovacím prostorem (celková užitná plocha 45 m2), který se nachází na pozemku u domu. Tento dům může sloužit pro návštěvy, případně se nabízí i možnost dvougeneračního bydlení.
Obec Klokočná se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Žije zde cca 278 obyvatel. Ve vzdálenosti 6 km severozápadně leží město Říčany, 16 km severovýchodně město Český Brod, 19 km jižně město Benešov a 23 km severozápadně hlavní město Praha.
Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti