Prodej

Prostorný rodinný dům 5+kk s garáží

Dzbel
5 300 000 Kč
192823RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
196,4m2 Užitná plocha
863m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Dzbel
Evidenční číslo:
192823RoV
Cena:
5 300 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!

Podrobné informace

Prostorný rodinný dům 5+kk s garáží.

Bydlení v klidném prostředí v prostorném, prakticky a bezbariérově vyvedeném domě po rekonstrukci. Nabízený dům poskytuje veškeré zázemí, na které lze jen pomyslet - ať už se jedná o rozměrné pokoje, pohodlné parkování před domem, garáž s vraty na el. pohon (z níž lze vejít suchou nohou do domu i projet vozem na zahradu), krytou pergolu dostupnou z obývacího pokoje, venkovní bazén s relaxačním zázemím, možnost rozšíření o další jednotku do vestavby na půdu o dalších cca 150 m2, vnitřní dveře od firmy SAPELI. V domě zůstává vestavěný nábytek. K dispozici slouží videotelefon.

Dům byl v roce 2009 téměř celý odstraněn, zbylo pouze obvodové zdivo. Dále se provedla přístavba (rozšíření domu - tedy novostavba) a rekonstrukce starší části. V rámci ní byl položen nový krov s krytinou, zateplené nemovitosti, okna vyměněna za eurookna, nahozeny vnitřní omítky, položeny podlahy, rozvedena voda, elektřina, plyn i topení a mnoho dalšího. Praktický krb v obývacím pokoji byl doplněn o výměník.
Napojen je na veřejný vodovod, zemní plyn, elektřinu a odpady jsou svedeny do jímky.
V domě je tedy ústřední topení s kotlem na zemní plyn a krb na tuhá paliva s výměníkem, tudíž náklady na vytápění jsou nízké.
Orientace obytných místností je na severovýchod a jihozápad.

Celková podlahová plocha domu činí 163,4 m2, včetně příslušenství. K tomu náleží výměra terasy - 33 m2 a dále zpevněná plocha kolem bazénu 60 m2. Výhodou je velikost obývacího pokoje s kuchyní o velikosti 46 m2. Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G.

Pozemek je kompletně oplocen, ve přední části rovinatý. K pohodlnému vjezdu slouží brána na el. pohon značky LOMAX. Před domem se nachází předzahrádka a parkovací stání. Za domem přechází zahrada do mírného svahu a je rozdělena na relaxační část s bazénem, okrasnou a skladovací část. Zde je umístěn i skleník. Rekonstrukce se dotkla i zahrady - byly provedeny úpravy terénu, osazení bazénu se zpevněnou plochou kolem něj, založena okrasná zahrada, oplocení a výstavba dřevěné kůlny na nářadí.

Celková plocha pozemku činí 863 m2. Je z něj krásný výhled do okolí, jedná se velmi klidné místo jak z pohledu umístění nemovitosti, tak z pohledu sousedů.

Dispozice: vstupními dveřmi vejdeme do zádveří (8,25 m2), kde najdeme schody na půdu (2,97 m2). Dále do třech pokojů (19,90 m2, 21,42 m2, 14,62 m2), technické místnosti (7,10 m2), koupelny (7,85 m2) s vanou, sprchou a WC a na další samostatné WC (1,3 m2). Poslední místností je ložnice (15,73 m2). Hlavní obývací část tvoří kuchyň s jídelnou (16,79 m2) včetně spíže (1,7 m2) a navazující obývací pokoj (29 m2).
Vjezd do garáže (16,78 m2) najdeme u vstupních dveří.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti