Prodej

Wellness vila s pozemkem o velikosti 3.361 m2

Drnovice
169822RoV Evidenční číslo
6+1 Dispozice
288m2 Užitná plocha
3361m2 Plocha pozemku
Virtuální prohlídka

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Drnovice
Evidenční číslo:
169822RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Zájemcům o tuto nemovitost nabízíme příležitost si ji zdarma vyzkoušet předtím, než se rozhodnou pro koupi. Mohou se tak přesvědčit o kvalitě této stavby a užít si víkend ve svém možném budoucím domově.
Jedná se o prodej samostatně stojící vily o dispozici 6+1, s vlastním wellness a venkovním bazénem. Vedle vily je samostatně stojící dvojgaráž s úložným prostorem v podkroví. Samotná vila obsahuje suterén, dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví.
Vila prošla od roku 2019 rekonstrukcí, která zahrnovala: novou střešní krytinu, klempířské prvky, latě s fólií a střešní okna. Dále zateplení fasády, nový sokl, zpevněné plochy kolem domu a příjezdovou cestu, osazení plastových oken, vstupních dveří, nový rozvod elektřiny, vody, topení a odpadů, nové vnitřní omítky, sádrokartonové konstrukce, výmalba a vybudování podkroví. Jsou zde k dispozici nové koupelny s WC a technická místnost. Dále nové wellness s příslušenstvím. Nové krytiny podlah, nová skladba podlah a vyvložkovaný komín s osazenými krbovými kamny a přípravou na kotel na tuhá paliva. Dveře jsou zasazeny do obložek, osazená kuchyňská linka se spotřebiči, dispoziční úpravy a vybudované nové monolitické schodiště. Kolem domu je provedena drenáž, byly provedeny nové izolace. U vily byla postavena nová dvojgaráž a venkovní bazén s dřevěnou terasou a opěrným zdivem. Celý pozemek je nově oplocen a příjezd je přes novou bránu na elektrické ovládání.

Vila je rozdělena na: podlaží s wellness a technickým zázemím (63,4 m²), společenské patro v přízemí (75 m²), patro s dětskými pokoji (77,2 m²) a patro rodičů v podkroví (72,4 m²). Vila má celkem 288 m² podlahové plochy, tři samostatné terasy mají celkem 120 m². Orientace obytných místností směřuje na východ, jih a západ.

Vytápění vily je ústřední s radiátory, kombinované s podlahovým vytápěním. Zdrojem tepla je elektrokotel. Je připravený i vyvložkovaný komín na kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje zásobník. V jídelně jsou krbová kamna. Vila je napojena na elektřinu, veřejný vodovod a vlastní studnu. Odpady jsou svedeny do vlastní ČOV a dešťové vody do nové betonové retenční nádrže o velikosti 10 m3. PENB: D.
Detailnější popis nadstandardů vily a podmínek pro vyzkoušení si vily zdarma jsou na vyžádání v RK.

Pozemek má celkovou plochu 3.361 m² a je kompletně oplocený. Je rovinatý až mírně svažitý. Jižní část je tvořena příjezdem, na kterou navazuje zpevněná plocha pro parkování a pěší vstup do vily a k bazénu. V severní části se nachází pobytová zahrada připravena pro výsadbu ovocných stromů. Kolem domu jsou zpevněny plochy, po kterých je možný zadní vstup do wellness. Pozemek je upraven zahradnickou firmou, na pozemku se nacházejí tři vzrostlé ořechy. Terasy u domu jsou orientovány na jihovýchod, druhá na jihozápad a třetí na severovýchod.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti