Nadstandardní rodinné sídlo s vnitřním bazénem | Tajovský reality
Prodáno

Nadstandardní rodinné sídlo s vnitřním bazénem

Rájec-Jestřebí
Prodáno
99117JaK Evidenční číslo
6+1 Dispozice
350m2 Užitná plocha
1180m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
99117JaK
Cena:
6 200 000 Kč
Cena poznámka:
Info v RK

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu provedeného ve velkolepém stylu. Je novostavbou z roku 2001. Tento dům byl postaven v nadstandardním stylu s použitím kvalitních materiálů a prvků. Nachází se v klidné části města Rájec - Jestřebí a poskytuje dostatek soukromí díky vzrostlým a udržovaným dřevinám kolem celého pozemku. Zároveň však dobrý výhled díky terase s rozměrem 100 m2, na kterou je jednak přístup z prostorného obývacího pokoje s krbem a také z pokoje s vnitřním bazénem. Další výhled poskytuje balkon v ložnici v 2.NP.
Dům s dispozicemi 6+1 je ve vynikajícím stavu, který podtrhují i provedené modernizace: kompletní výměna plastových oken a vchodových dveří, nové motory u garážových vrat a příjezdové brány, kamenný koberec na terase s novou izolací a klempířskými prvky. Dále nové krytiny podlah, vložkování komína, nová kompletace elektřiny s revizí, renovace krbu v obývacím pokoji, nátěr fasády, vnitřní malba. V koupelně nová rohová vana.
Dům, který je orientován jižním směrem je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně zemního plynu, na pozemku téměř trojúhelníkového tvaru s rozlohou 1180 m2 se nachází také studna. Dům je vytápěn ústředním topením na zemní plyn.
Dispozice je následující: vstup do domu přes velkou terasu (100 m2), vstupní zádvěří na které navazuje prostorná chodba se vstupem do obývacího pokoje s krbem, dále jídelna s kuchyní, spíže, koupelna a samostatného WC. Především pak do místnosti s vnitřním bazénem (36 m3). Z kuchyně je vstup do suterénu.
V 2. NP se nachází prostorná koupelna s rohovou vanou, samostatné WC a čtyři veliké pokoje včetně jižně orientované ložnice s balkonem
V suterénu se nachází technická místnost, garáž se stáním pro dvě auta a další místonst, která by mohla být využita jako další pokoj. PENB: C

Výhodou domu je jeho stav a vybavení v nadstandardním stylu. Vnitřní bazén. Jeho lokalita v klidné části města Rájec - Jestřebí, výborná orientace domu na pozemku s venkovním posezením a krbem, vzrostlé a udržované dřeviny, které poskytují soukromí. Schodiště z masivu a provedené rekonstrukce. Prostorná terasa s přístupem z obývacího pokoje s krbem. Prostorná dvougaráž s garážovými vraty, zabezpečovací systém. Venkovní zpevněné plochy, další parkovací stání pro auto. Dobrá dopravní dostupnost do Brna, Blanska, Boskovic,...

Rájec – Jestřebí je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 5 km severně od Blanska na řece Svitavě a na železniční trati spojující Brno, Blansko a Českou Třebovou. Žije zde přes 3700 obyvatel. Je označováno jako Severní brána Moravského krasu.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím