Rodinný dům v klidné části obce Voděrady k dokončení | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům v klidné části obce Voděrady k dokončení

Voděrady
Prodáno
86916JaK Evidenční číslo
6+kk Dispozice
275m2 Užitná plocha
707m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Voděrady
Evidenční číslo:
86916JaK
Cena:
2 160 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící zděný rodinný dům, částečně podsklepený. Leží v klidné části obce Voděrady. V přízemí domu proběhla v roce 2012 kompletní rekonstrukce: byla vybudována nová prostorná dvougaráž s vraty Lomax, osazena eurookna, kondenzační kotel, nová koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, v obou prostorách podlahové topení. Střecha Bramac, nové komíny. Za domem letní terasa s krbem a přístupem na zahradu. Dům je v současné době připraven k bydlení v přízemí bez nutnosti dalších nákladných úprav. Podkroví je připraveno pro výstavbu dalších obytných pokojů, koupelny, WC či další kuchyně. Dům by tedy mohl sloužit jako dvougenerační bydlení. Jde o prostorný, jižně orientovaný dům, umístěný v boční ulici, která není dále průjezdná, což je zárukou minimálního provozu. Podlahová plocha přízemí je 125 m2 + sklepní prostory a podkroví o rozměru 150 m2. Vytápění domu a ohřev vody je zajištěn kondenzačním kotlem. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. K domu náleží rovinatý pozemek o celkové ploše 688 m2.

Výhodou rodinného prostorného domu je jeho klidná poloha, slunné místo, prostorná dvougaráž, provedené rekonstrukce, podsklepení, krásný výhled z lodžie, v blízkosti do přírody a zároveň s dobrou dostupností do Brna, Boskovic a Blanska.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím