Prodej

Nadstandardní vila 6+kk s garáží pro čtyři automobily

Svinošice
194323JaT Evidenční číslo
6+kk Dispozice
429,3m2 Užitná plocha
918m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Svinošice
Evidenční číslo:
194323JaT
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Vila propojuje bydlení v blízkosti lesů, kopců a Moravského krasu s dobrou dopravní dostupností do města Brna.
Je provedena v nadstandardním stylu co se týče výbavy, prostoru jednotlivých místností a kvality. Novým majitelům tedy poskytne více než příjemné, bezstarostné bydlení. Umístěna je na konci slepé ulice s 8 viladomy. Za domem se nachází již jen les. Umístění a koncepce velkých prosklených ploch nabízí hezké výhledy do okolí.
Samotný dům byl navržen architektem a interiér byl zpracován od designérky paní Lenky Zimmermanové. Stavba se prodává kompletně dokončená, zahrnuje tedy i kolaudaci. Nyní se dokončují poslední drobné úpravy v kuchyni, dále obložení stěny přírodním kamenem na míru, část interiéru a kompletace dle soupisu vybavení. Samozřejmostí jsou 3 koupelny s WC. Celková podlahová plocha činí 429,29 m2, včetně příslušenství.
Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Orientace obytných místností je na jihozápad. PENB - třídy B.
V garáži pro 4 vozy je příprava na dobíjení aut na elektrický pohon.
Vytápění domu je ústřední podlahové pomocí tepelného čerpadla od společnosti NIBE. Tepelný komfort v letním období zajišťují chlazené stropy. K jeho jednoduchému udržení slouží hliníková okna zn. Schüco. Východy z obytných místností jsou osazeny HS portály, vstupní závětří cortenovým plechem. Venkovní žaluzie a rolety jsou ovládané systémem Loxone, který činí domácnost chytrou a ovládá se přes něj také elektroinstalace. Pro vstup do domu poslouží otisk prstu. Celým domem prostupuje monolitické schodiště s lomenicovou schodišťovou deskou a obkladem z kvarcitu. Bezpečnost schodiště zajišťuje speciální lankové zábradlí v prvním nadzemním podlaží. Do druhého a třetího prostupuje impozantní skleněné. K pohodlnému pohybu v nočních hodinách slouží světelná schodišťová madla. Vzhled interiéru je čistý díky částečně podsvíceným podomítkovým soklům s lakovanou vkladkou, zárubně dveří kryjí pouzdra JAP. Intimní atmosféru vytvoří dva biolihové krby. Použity jsou velkoformátové obklady a dlažby. V druhém nadzemním podlaží je položena třívrstvá dřevěná podlaha. Stěny v obývacím pokoji jsou obloženy přírodním kamenem Patagonia s LED podsvícením. Dále jsou v místnostech použity dekorační stěrky a sádrové stěrky. K pohodlnému úklidu slouží centrální vysavač a shoz na prádlo. V druhém nadzemním podlaží je zavedena rekuperace. V exponovaných místnostech se nachází akustické podhledy. Kuchyňská linka a deska je z kvarcitu. Vestavné spotřebiče jsou převážně zn. De Dietrich. Zařizovací předměty zn. Villeroy & Boch. Podomítkové baterie od firmy Hansgrohe.
Pozemek je koncový. Soukromí zajišťují gabionové ploty. Díky terénním úpravám je rovinatý, nabízí tedy široké možnosti využití. Součástí je příprava na venkovní bazén. Před domem se nachází zpevněná plocha pro další 3 parkovací místa. Celková plocha pozemku činí 918 m2.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti