Usedlost k bydlení a podníkání | Tajovský reality
Prodáno

Usedlost k bydlení a podníkání

Lhota u Lysic
Prodáno
84016JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
224m2 Užitná plocha
1058m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská usedlost
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota u Lysic
Evidenční číslo:
84016JaK
Cena poznámka:
info v RK

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící usedlost v původním, udržovaném stavu s drobnými rekonstrukcemi a uzavřeným dvorem. Usedlost se skládá z nebytových prostor v přední části (ta byla dříve využívána jako hostinec a obchod) a dále bytu 3+1 s uzavřeným dvorem, dvěmi garážemi, kotelnou a sklepem. Tvar usedlosti je čtvercový s možností parkování před domem, ve vjezdu přímo do dvora nebo v jedné ze dvou garáží (jedna jako součást domu a druhá samostatně stojící v jeho těsné blízkosti). Technický stav je dobrý. Dům prošel v roce 2006 rekonstrukcí: výměna plastových oken, nová elektřina, koupelna s elektrickým bojlerem a WC. Vytápění domu je kombinované, kotel na plyn a tuhá paliva. Ohřev vody el. bojler. Napojeno na elektřinu 220/380V, zemní plyn, obecní vodovod a na veřejnou kanalizaci. Rodinný dům má prostornou půdu s podkrovní místností, možnost půdní vestavby a je částečně podsklepen. Celková užitná plocha obytných prostor je 100m2 + užitná plocha nebytových prostor je 114m2. Celková plocha pozemku je 1.058m2.
Výhody: klidná lokalita v blízkosti městyse Lysice, uzavřený dvůr, možnost kombinace bydlení a podnikání, rekonstrukce, orientace obytných místností na jihovýchod, zahrada, dvě garáže.
Obec Lhota u Lysic leží mimo hlavní trasy a je vzdálena 4 km od Lysic, zde je dostupná veškerá občanská vybavenost a 35 km od města Brna. V obci Lhota u Lysic se nachází hospoda, knihovna a obecní úřad. Okolí je jako stvořené k turistice, sportu atd. Okolí tvoří převážně lesy.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím