Rodinný dům 1+1 s možností rozšíření o půdní vestavbu v Cetkovicích | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 1+1 s možností rozšíření o půdní vestavbu v Cetkovicích

Cetkovice
Prodáno
58514LeD Evidenční číslo
1+1 Dispozice
70m2 Užitná plocha
400m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Cetkovice
Evidenční číslo:
58514LeD
Cena:
330 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o koncový řadový rodinný dům 1+1 s možností rozšíření o půdní vestavbu v Cetkovicích. Podlahová plocha domu je cca 70 m2, plocha pozemku je 400 m2. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, plyn a je částečně podsklepen. Topení je řešeno kamny na tuhá paliva umístěnými v kuchyni. V současnosti v domě není koupelna a WC je pouze suché. Dispozice domu je následující: předsíň se vstupy na půdu, do komory, ze které je možnost vybudovat koupelnu s WC a do kuchyně, ze které se vchází do obytného pokoje. Dále k domu náleží technická místnost. Předností domu je vjezd umožňující kryté parkování, prostorná půda, která je vhodná pro půdní vestavbu a rovinatá zahrada.
Obec Cetkovice má školu, školku. Z obce je přímé autobusové spojení do Brna. Cetkovice leží ve vzdálenosti 5 km od města Velké Opatovice, 50 km od města Brno a 12 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím