Rekreační chalupa s pozemkem a výhledem na Šebetov a okolí Malé Hané | Tajovský reality
Prodáno

Rekreační chalupa s pozemkem a výhledem na Šebetov a okolí Malé Hané

Šebetov
Prodáno
55814RoV Evidenční číslo
1+1 Dispozice
60m2 Užitná plocha
1750m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
55814RoV
Cena:
450 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o řadovou krajní rekreační chalupu s bytem o velikosti 1+1 nacházející se v obci Šebetov, 9 km od Boskovic. Dům se nachází v klidné části obce v zástavbě rodinných domů v blízkosti lesa. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - nové venkovní a vnitřní omítky, dlažba, plovoucí podlaha, stropní podhledy a přípojky. Zastavěná plocha domu činí cca 87 m2 a podlahová plocha 60 m2. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu 220/380V, vytápění krbovými kamny, ohřev vody zajišťuje bojler. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Střecha je sedlová, pokrytá vlnovkou. Na pozemku se také nachází studna s užitkovou vodou. K domu přináleží rozlehlý pozemek s ovocnými stromy o celkové rozloze 1750 m2.

Tato jižně orientovaná chalupa s velkým pozemkem a krásným výhledem na Šebetov a okolní Malé Hané je ideálním místem pro zájemce hledající klidné a ničím nerušené místo pro rekreaci. 

Dispozice domu:
Veranda 13 m2, dlažba. 
Předsíň 5,5 m2, dlažba. 
Kuchyně 5 m2, dlažba .
Technická místnost s bojlerem 4 m2, dlažba.
Koupelna + WC 3,6 m2, dlažba (vana, umývadlo, WC kombi). 
Pokoj 20 m2, plovoucí podlaha v kombinaci s dlažbou, strop obložen palubkami, krbová kamna. 
Sklep se vstupem z předsíně.

Obec Šebetov se rozkládá v severovýchodní části okresu Blansko na jihozápadním úpatí lesnatého vrchu Rychvald (607 m n.m.). V obci je zastávka autobusů, základní škola, pošta, zdravotní středisko, kulturní dům s kinem, restaurace a obchod s potravinami.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím