Rodinný dům po modernizaci 1+1 ve Skalici nad Svitavou | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům po modernizaci 1+1 ve Skalici nad Svitavou

Skalice nad Svitavou
Prodáno
53613LeD Evidenční číslo
1+1 Dispozice
87m2 Užitná plocha
1362m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
53613LeD
Cena:
550 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o koncový řadový rodinný dům po modernizaci 1+1 ve Skalici nad Svitavou. Dispozice domu je následující - krytý vjezd, kuchyň, kde jsou umístěná kamna na tuhá paliva (možnost krbu), obývací pokoj koupelna. V roce 1998 dům prošel modernizací – podlahy, rozvody elektřiny, plynové topení - vafky, nová koupelna. WC je suché. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu 220/380V, zemní plyn. Celková plocha pozemku je 1362 m2. Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci.
Obec Skalice nad Svitavou je vzdálena 31 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím