Prodej

Řadový koncový rodinný dům s dispozicí 2+1

Blansko
3 590 000 Kč
196823JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
161m2 Užitná plocha
190m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
196823JaK
Cena:
3 590 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový koncový rodinný dům v Blansku na ulici Brněnská.
Jedná se o dům v původním stavu s dispozicí 2+1, s garáží, kůlnou a prostornou půdou. Přibližně v roce 2015 proběhla následující rekonstrukce: výměna plastových oken v přední části domu a vytápění v domě kotlem na zemní plyn. Dům je určen k rekonstrukci či přestavbě.
Je připojen k následujícím inženýrským sítím: veřejný vodovod, elektřina, zemní plyn i veřejná kanalizace. PENB: nebyl dodán, proto uvádíme G.
Dispozice domu je následující: předsíň (5 m2), samostatné WC (1 m2), kuchyně (13,3 m2), koupelna (6,3 m2), pokoj č. 1 (15 m2) a pokoj č. 2 (16 m2). Součástí domu je kůlna (13,5 m2) se vstupem na půdu (72 m2). Pod domem se nachází garáž (12 m2) a sklep (12 m2). Celková užitná plocha domu vč. příslušenství (garáž, půda, sklep) činí 161 m2 a celková užitná plocha pozemku činí 190 m2.
Výhodou této nemovitosti je možnost podkroví díky prostorné půdě, dobrá občanská vybavenost, připojení ke všem inženýrským sítím.


Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a basebalový stadion, okruh pro kolečkové brusle i lyže, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti