Prodáno

Rodinný dům 2+1 s rovinatým pozemkem

Letovice
Prodáno
143120JaO Evidenční číslo
2+1 Dispozice
77,2m2 Užitná plocha
550m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
143120JaO
Cena:
1 060 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej zděného rodinného domu s dispozicí 2+1 ve vesničce Novičí u Chlumu. Rodinný dům je v původním stavu, ale mohl by oslovit mladý pár či rodinu s dětmi, kteří si chtějí nemovitost zmodernizovat podle vlastních představ, případně rozšířit o další obytné pokoje v podkroví. Tato nemovitost by mohla nadchnout i milovníky chalupaření, kteří hledají přírodu a klid. Jednou z výhod této nemovitosti je slunný rovinatý pozemek s celkovou výměrou 550m2.
Napojení na inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace, vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva.

Popis dispozičního uspořádání:
Za vstupními dveřmi se nachází předsíň se vstupem do technické místnosti, kde najdeme kotel na tuhá paliva a dřevěné schůdky se vstupem do půdních prostor. Je zde také prostorná místnost určená k uskladnění tuhých paliv.
Z předsíně se dostaneme do kuchyně s prostornou komorou sloužící k uskladnění trvanlivých potravin a koupelny s vanou, umyvadlem a WC. Kuchyň by se mohla propojit s vedlejším prostorným pokojem a vytvořit tak prostor pro setkávání s návštěvami či rodinou. Celková atmosféra by se dala doladit krbovými kamny. Z obývacího pokoje projdeme do pokoje, který by mohl sloužit jako ložnice.

Výčet místností a výměr:
1.NP
Předsíň - 6,7m2 
Kuchyň - 9,7m2
Koupelna - 6,1m2
Komora - 3,7m2
Pokoj č.1 - 15,4m2
Pokoj č. 2 - 19,5m2
Technická místnost - 7,9m2
Sklad - 8,2m2
Půdní prostor - 63m2

PENB: třída G
Novičí je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 4,5 km na severovýchod od Letovic, s kterými má dobré autobusové spojení. Zastávka veřejné dopravy se nachází cca 50 m od nemovitosti. Trvale v Novičí žije 102 obyvatel. V blízkosti Novičí se nachází přírodní památka Babolský háj. Chrání podhorský mokřad, na kterém roste vzácný a chráněný kapradiník bažinný, jakožto na posledním místě v okrese Blansko. V této lokalitě se křižuje mnoho cyklostezek a okolní příroda vybízí k turistice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím