Prodáno

Rodinný dům v klidné ulici se zahradou a zastřešeným dvorkem

Brno
Prodáno
159921KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
101,4m2 Užitná plocha
351m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
159921KaB
Cena:
6 893 250 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového, cihlového domu s dispozicí 2+1 ve slepé ulici Úhledná, v městské části
Brno - Řečkovice a Mokrá Hora. 

Dům je v udržovaném stavu, částečně podsklepený (9 m2), s možností rekonstrukce a rozšíření směrem do zahrady nebo do patra. Celková plocha pozemku je 351 m2. V roce 1965 byla provedena izolace, v roce 1970 výměna oken a v roce 1980 výměna pálených tašek. 
Nemovitost má polohu spojující rychlý dosah velkoměstské občanské vybavenosti, ale zároveň zde budete mít pocit bydlení jako na venkově. Nedaleko se nachází dětské hřiště, rybníky a lesy. Okolí nemovitosti je oblíbené pro cykloturistiku a procházky stezkou zdraví údolím řeky Ponávky až do Lelekovic. 

Dispozice domu je následující: z oplocené předzahrádky domu, osázenou okrasnými květinami, vcházíme hlavním vchodem do vstupní chodby. Zde jsou vstupní dveře na zastřešený uzavřený dvorek s přístupem do sklepa. Přes dvorek se také dostaneme do zadní části domu, na verandu, až do zahrady, která se rozprostírá na celkové ploše 193 m2. Najdeme zde kůlnu, skleník, kompostiště a ovocné stromky. Slunná zahrada má úrodnou půdu, ideální pro pěstování zeleniny.
Druhými dveřmi ze vstupní chodby vcházíme do prvního průchozího pokoje (13,5 m2), na který navazuje prostorný a světlý obývací pokoj (22 m2). V obou těchto místnostech je položena parketová podlaha a okna směřují do ulice s orientací na severozápad. 
Z obývacího pokoje, vybaveného rozsáhlou obývací stěnou dále vstupujeme do kuchyně (10,5 m2) s kuchyňskou linkou a oknem směřujícím do zahrady. Z kuchyně vstupujeme do koupelny (3,8 m2) s vanou a umyvadlem, samostatného WC (1,3 m2) a průchozí komory (2,9 m2) k uskladnění potravin. Z ní lze také vstoupit do prosklené verandy (7,4 m2), která spojuje vchody na dvorek, technické místnosti (7 m2) a  zahrady. V technické místnosti se nachází vana, umyvadlo, kotel na tuhá paliva, plynový kotel a elektrický bojler na ohřev teplé vody. 
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřinu, plyn a má také vlastní studnu. Nemovitost je částečně vybavena nábytkem.
PENB - G.
Výhodou této nemovitosti je jeho klidná lokalita v blízkosti přírody, pěkná slunná zahrada a možnost rekonstrukce dle vlastních představ.
Lokalita:
Městská část Řečkovice a Mokrá Hora je vyhledávanou lokalitou pro rodinné bydlení v blízkosti přírody. Nachází se na severním okraji statutárního města Brna. Naleznete zde mateřské a základní školy, gymnázium, dětská hřiště a nákupní centrum. V Řečkovicích se nachází vlaková stanice se snadným a rychlým dojezdem na Brněnské hlavní nádraží a do centra města.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím