Prodej

Rodinný dům s dispozicí 2+1 s hezkým výhledem

Brněnec
1 350 000 Kč
191323LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
60m2 Užitná plocha
584m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brněnec
Evidenční číslo:
191323LeD
Cena:
1 350 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Moravská Chrastová - Brněnec. Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Současná dispozice domu je 2+1 s uzavřeným dvorkem. Slunná zahrada za domem je oddělena cestou. Před domem je menší zahrádka, ze které je krásný výhled do okolí.
Dům v původním, udržovaném stavu a je napojen obecní vodovod, elektřinu, plyn.  
Celková plocha pozemku činí 584 m2.
Dispoziční uspořádání je následující:
Ze vstupní chodby (4,8 m2) je možné vejít do kuchyně (13,6 m2), ze které je vstup do pokoje (20,3 m2). Dále je z chodby možné vejít do komory (2,3 m2) a do podkroví, kde je umístěn druhý pokoj (11,9 m2). Koupelna s toaletou (6,6 m2) je přístupná z uzavřeného dvorku. Dům je částečně podsklepen.
Předností této nabídky je umístění domu mimo hlavní silnici a slunná zahrada s výhledem do okolí. Možnost využít jak trvalému bydlení tak i k rekreaci. PENB zatím není k dispozici, z tohoto důvodu uvádíme G.
Moravská Chrastová je vesnice a katastrální území ležící na levém (východním) břehu Svitavy podél hlavní silnice ze Svitav na Brno, tvořící nejlidnatější místní část obce Brněnce. Téměř celý katastr leží na Moravě, pouze velice malá nezastavěná část katastru leží v Čechách a v minulosti náležela ke katastru sousedního Brněnce. Obec se tak rozkládá na obou stranách historické zemské hranice.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti