Rodinný dům 2+1 s garáží v Jevíčku | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 2+1 s garáží v Jevíčku

Jevíčko
Prodáno
67914LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
120m2 Užitná plocha
535m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
67914LeD
Cena:
550 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o přízemní rodinný dům s garáží 2+1 v Jevíčku – ulice Okružní. Dům prošel v roce 2013 částečnou modernizací, která zahrnovala kompletně nové, betonové podlahy ve všech obytných místnostech, nové omítky, částečně sádrokartonové podhledy, rozvody elektřiny jsou v mědi. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu 220V/380V, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do kanalizace, je možnost připojení domu na zemní plyn a dům je částečně podsklepen. Topení je řešeno akumulačními kamny na elektřinu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Předností domu je uzavřený dvůr se zahradou, který zajišťuje naprosté soukromí, krytý průjezd a garáž. Prostory k ukládání různých věcí zajišťují tři zděné kůlny. Užitná plocha domu je cca 120 m2, plocha pozemku je 535 m2.
Dispozice domu:
Předsíň se vstupem do jednotlivých pokojů.
Kuchyň obsahuje kuchyňskou linku, podlaha je betonová.
Pokoj 1 navazuje na kuchyň a je možné jej propojit s kuchyní, podlaha je betonová.
Pokoj 2 podlaha je betonová.
Vernda slouží jako zimní zahrada s posezením a je z ní vstup na zahradu.
Koupelna obsahuje vanu, umyvadlo, místo na pračku a elektrický bojler a navozuje na samostatnou toaletu.
WC obsahuje WC kombi.
Sklep, zděné kůlny, garáž, krytý průjezd.
Jevíčko je město s velmi dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, ZUŠ, gymnázium, pošta, obchody, Penny, knihovna, praktičtí lékaři, stomatologové…) a dopravní obslužností. Je tu možnost vyjížděk po okolí po značených cyklotrasách, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm. Pro milovníky rybolovu jsou v okolí dvě vodní nádrže.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím