Prodej

Rodinný dům v blízkosti rybníka

Křenov
180822KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
148,2m2 Užitná plocha
2010m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Křenov
Evidenční číslo:
180822KaB
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi přízemní rodinný dům po částečné rekonstrukci v obci Křenov, okres Svitavy. Jedná se o zděný rodinný dům s dispozicí 2+1 s předzahrádkou, sklepem (19,45 m²), dílnou (19,12 m²), dřevníkem (32,20 m²), chlévy a rozlehlou zahradou (1.786 m²) s variací ovocných stromů. Pozemek má celkovou plochu 2.010 m² a nachází se v okrajové zástavbě obce, v blízkosti malebného Křenovského rybníka. Před domem se nachází předzahrádka s možností parkování pro více aut. 

Dům prošel v roce 2017 částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala: nové rozvody elektroinstalace a vodoinstalace, nové omítky, podlahu v kuchyni a koupelně, nová dřevěná eurookna, nové dveře a obložky, rekonstrukci komína, nové dřevěné oplocení s bránou do zahrady ze strany z ulice. Celková užitná plocha domu činí 148,16 m². 

Vytápění domu zajišťují kamna na tuhá paliva, která mohou zároveň sloužit na vaření a pečení. Další možností vytápění je elektrickými přímotopy. Ohřev vody zde zajišťuje elektrický bojler v koupelně. Energetická náročnost budovy: třída G.

Dispoziční řešení domu: hlavním vchodem se dostaneme do chodby (8,70 m²). Po její pravé straně vcházíme do kuchyně (19,25 m²), na kterou navazuje koupelna (5,75 m²). Z kuchyně také vstupujeme do průchozí ložnice (21,13 m²) s navazujícím pokojem (12,77 m²). Na konci vstupní chodby se dále dostaneme do sklepa (19,45 m²) a do navazující hospodářské části domu s chodbou (9,79 m²), ze které se dostaneme do dílny (19,12 m²) a dřevníku (32,20 m²) s vraty do zahrady.

Obec Křenov je vzdálena 8 km od města Jevíčko, 10 km od města Moravská Třebová, která nabízí úplnou nabídku služeb. Samotná obec Křenov nabízí dostupnost základní školy do 9. třídy, mateřskou školku, poštu, obchod s potravinami.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti