Rodinný dům vhodný k rekonstrukci ve Vanovicích | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům vhodný k rekonstrukci ve Vanovicích

Vanovice
Prodáno
106518MiS Evidenční číslo
3+1 Dispozice
100m2 Užitná plocha
600m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vanovice
Evidenční číslo:
106518MiS
Cena:
160 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového koncového domu s uzavřeným dvorem, který je vhodný ke kompletní rekonstrukci, popřípadě k demolici. Dům je částečně podsklepen, připojen na elektřinu a veřejný vodovod, s možností připojení zemního plynu. Dům je postaven ze smíšeného zdiva a jeho stáří je odhadováno na 150 let. Orientace domu je na severovýchod. Za domem se nachází uzavřený dvůr a bývalé hospodářské stavení, s možností průjezdu.
Zastavěná plocha je 180 m2, celková plocha pozemku je 600 m2.
Výhodou tohoto domu je možnost rekonstrukce dle vlastních představ, či jeho demolice a výstavba nového rodinného domu na stávajícím pozemku s rozlohou 600 m2.
PENB: G

Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic na svahu, který zde přechází do úrodné Malé Hané.Součástí obce je i místní část Drválovice, které leží poněkud západněji na silnici k Letovicím.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím