Prodáno

Zemědělská usedlost s prosluněným dvorem

Velké Opatovice
Prodáno
156821JaT Evidenční číslo
3+1 Dispozice
275,8m2 Užitná plocha
860m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
156821JaT
Cena:
1 700 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Rádi byste si zrekonstruovali bývalou zemědělskou usedlost na stylový dům s vinným sklípkem a letní kuchyní?
Nabízíme Vám prodej rodinného řadového domu s dispozicí 3+1 s vedlejšími stavbami. Jde o přízemní podsklepený objekt se sedlovou střechou, který se nachází v centru města Velké Opatovice v Jihomoravském kraji. Původně se jednalo o zemědělskou usedlost tvaru U s uzavřeným dvorem orientovaným na jih. Rodinný dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci, dále je možnost napojení na zemní plyn. Dům je v původním stavu, od roku 2008 však proběhly úpravy v obytné části 1.NP na rozvodech elektřiny, vody, odpadech, dále úpravy v koupelně, kuchyni, částečné omítky a byl nainstalován elektrokotel. Podlahy zde jsou: plovoucí laminátová, dřevěná a dlažba. Celková užitná plocha domu činí 174 m2, s podsklepením pak 275,8 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy - třída G.
Dispozice domu jsou následující: Do domu se vchází hlavním vchodem do chodby (20 m2), kde se po levé straně nachází obytný pokoj (15 m2) s šatnou (8,75 m2). Dále se chodbou dostaneme po pravé straně do kuchyně (13,2 m2), která je průchozí do obývacího pokoje (23,5 m2) s krbem a obytným pokojem (13 m2) orientovanými na sever. Z kuchyně se dostaneme také do koupelny (6,4 m2), která je vybavena sprchovým koutem, vanou a umyvadlem, kuchyně i koupelna jsou orientovány na jižní stranu do dvora. Na konci chodby se nachází dvě místnosti bez vytápění - 1. komora o rozměrech (13,35 m2), 2. komora o rozměrech
(18,45 m2) s balkonem, dále pak WC (1,05 m2), po levé straně jsou dveře na půdu a po pravé pak vstupujeme na druhý balkon, ze kterého se po schodech dostaneme na dvůr. Na dvůr se dá vjet i průjezdem (41,9 m2) z ulice.
Ze dvora se pak dostaneme do 1.PP, kde se nachází tři sklepy o velikostech (18 m2), (16,4 m2), (21,5 m2)
a chlévy (35,2 m2) s chodbou (10,1 m2). Ve dvorní části jsou další chlévy (63 m2), na dům navazuje kůlna a stodola.
Výhody: Vyklizený dům, jeho lokalita přímo v centru města Velké Opatovice s pozemkem o rozloze 860 m2. Uzavřený dvůr orientovaný na jih s dostatkem soukromí, možnost rekonstrukce dle vlastních představ, vhodný k chovu domácích zvířat.
Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejné knihovny s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámeckého parku, kina a muzea kartografie. V místě se nachází autobusové i vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Ve městě se také nachází dvě mateřské školy a základní škola s plaveckým bazénem. Město leží v pěkné krajině, nedaleko se nachází les a volná příroda, 5 minut autem od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada. Velké Opatovice se nachází 20 minut od Boskovic a 40 minut od krajského města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím