Prodáno

Rodinný dům po celkové modernizaci v klidné ulici

Šardice
Prodáno
165421KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
101,8m2 Užitná plocha
402m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šardice
Evidenční číslo:
165421KaB
Cena:
5 799 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s dispozicí 3+1 s pracovnou, dvorem a zahradou po celkové modernizaci v obci Šardice. Rodinný dům má tvar písmene “L” a jeho umístění na pozemku spolu s uzavřeným dvorem poskytuje dostatek soukromí. Celková užitná plocha domu činí 101,8 m². Dům prošel v uplynulém roce kompletní modernizací, která zahrnovala především: zřízení nové přípojky elektřiny s přípojkovou skříní, elektroměrem a rozvody v mědi do celého domu, nové rozvody vody a odpadů, výměnu střešní krytiny, zateplení střechy včetně SDK podhledů a parotěsnící vrstvy, zateplení obvodového pláště, kompletní rekonstrukci vnitřních rozvodů, provedení zateplení a realizaci předstěny v prostoru koupelny a pokoje, kompletní výměnu okenních otvorů, provedení vnitřních podlah a nových povrchů stěn, stropů a nové omítky. Dům je vybaven novou kuchyňskou linkou, která obsahuje vestavné spotřebiče jako chladničku, myčku, indukční desku, elektrickou troubu a digestoř. Vytápění rodinného domu je zajištěno pomocí nových odporových topných rohoží v podlaze, které jsou rozděleny na samostatné okruhy a opatřeny vlastními termostaty v každé místnosti. Nemovitost disponuje novým nábytkem a je připravena k nastěhování. Energetická náročnost budovy - třída G.
Dispozice domu je následující: do domu vstupujeme přes vrata na ovládání přímo do garáže (21,17 m²), ze které se dostaneme francouzskými dveřmi na dvůr a také do obytné části domu. Ze vstupní chodby (4,85 m²) po levé straně vstupujeme do ložnice (17,20 m²) orientované do klidné ulice a výhledem do protější zeleně. Naproti vstupním dveřím z chodby se dostáváme do kuchyně (14,60 m²) s obývacím pokojem (15,70 m²) po levé straně. Po pravé straně kuchyně navazuje chodba (3,00 m²), ze které se dostaneme do prostorné koupelny (7,45 m²) s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, bojlerem na ohřev teplé vody a WC. Na konci chodby najdeme útulnou pracovnu (6,30 m²) a pokoj (11,50 m²) s francouzským oknem orientovaným do dvora. Dvůr je vydlážděn zámkovou dlažbou a částečně zatravněný, ideální k příjemnému posezení. Ze dvora se po betonových schodech dostaneme na vyvýšenou rovinatou zahradu s navážkou nové zeminy. Do zahrady se lze také dostat brankou s přístupem z obecní cesty.
Obec Šardice se nachází v Jihomoravském kraji, v okrese Hodonín, 10 km jihozápadně od Kyjova, v malebném kraji Moravského Slovácka, kraji zpěvu, vína, folkloru a dobrých lidí. Šardice jsou obcí s dlouhou tradicí. Obec je významnou vinařskou obcí, podoblast Slovácká. Obcí prochází Mutěnická vinařská stezka. Významnou součástí života v obci je sport, zejména místní fotbalové oddíly, které jsou zřizovateli 18 fotbalových oddílů dětí i dospělých. V obci je základní i mateřská škola, zdravotní středisko, obecní úřad, pošta, charitní pečovatelské zařízení Domovinka, potraviny a restaurace.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím