Rodinný dům 3+kk s uzavřeným dvorem a zahradou vhodný k bydlení či rekreaci. | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 3+kk s uzavřeným dvorem a zahradou vhodný k bydlení či rekreaci.

Doubravice nad Svitavou
Prodáno
37713ToP Evidenční číslo
3+kk Dispozice
88,9m2 Užitná plocha
776m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Doubravice nad Svitavou
Evidenční číslo:
37713ToP
Cena:
799 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o zděný řadový rodinný dům s uzavřeným dvorem a se zahradou vhodný k bydlení či rekreaci. Nachází se v centru městyse, obchod a zastávka autobusu jsou vzdáleny asi 100 m. Dispozice je 3+kk a je možnost zřídit půdní vestavbu. Uzavřený průjezd umožňuje kryté parkování. Za domem je dílna, sklad a chlév, na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy. Celková plocha rovinatého pozemku, na který celý den svítí slunce, je 776 m2. Užitná plocha domu je 88,85 m2 + průjezd. Dům je napojen na obecní vodovod (je i studna), elektřinu 220/380V a zemní plyn (bez rozvodů po domě). Odpady jsou svedené do jímky (kanalizace je před domem). Topení je ústřední s plechovými radiátory a kotlem na tuhá paliva. Okna jsou dřevěná dvojitá. Na podlaze jsou v obytných místnostech parkety, jinde jsou podlahy betonové.

Dispozice domu:

1. nadzemní podlaží
Veranda (10,25 m2) je prosklená.
Pokoj č.1 s kuchyňským koutem (16,40 m2, západ) obsahuje kredenc se dřezem.
Pokoj č .2 (16,55 m2, východ).
Pokoj č .3 (21,55 m2, východ).
Spíž (2,20 m2).
Koupelna s WC (5,45 m2) obsahuje vanu, umyvadlo, WC s nádržkou.

1.podzemní podlaží
Sklep (18,65 m2).Městys je dostupný vlakem i autobusem má základní vybavenost včetně mateřské a základní školy. Je vzdálen 3 km od města Rájec-Jestřebí, 9 km od města Blansko, 30 km od města Brno a 7 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím