Rodinný dům 3+kk po rekonstrukci ve Skalici nad Svitavou | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 3+kk po rekonstrukci ve Skalici nad Svitavou

Skalice nad Svitavou
Prodáno
52713LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
90m2 Užitná plocha
238m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
52713LeD
Cena:
790 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o koncový řadový rodinný dům 3+kk po rekonstrukci ve Skalici nad Svitavou. V přízemí se nachází předsíň se schody do podkroví, obývací pokoje s kuchyňským koutem, kde je umístěn krb, ložnice. V podkroví se nachází jeden pokoj. V roce 2004 dům prošel rekonstrukcí – vnitřní omítky, podlahy, rozvody elektřiny, vody, odpady, topení, kotel na zemní plyn, deskové radiátory, nová koupelna, WC, kuchyňská linka, v roce 2011 byla vyměněna stávající okna za plastová. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu 220/380V, zemní plyn a kanalizaci. Topení je ústřední s deskovými radiátory s kotlem na zemní plyn a krbovými kamny. Celková plocha pozemku je 238 m2.
Obec Skalice nad Svitavou je vzdálena 31 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím