Rodinný dům 3+kk v Jevíčku | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 3+kk v Jevíčku

Jevíčko
Prodáno
130019LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
58,2m2 Užitná plocha
391m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
130019LeD
Cena:
2 134 567 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST - Jedná se o prodej rodinného domu s dispozicí 3+kk po rekonstrukci v Jevíčku. Dům je řadový, koncový, je umístěn v blízkosti centra města a zároveň budoucímu majiteli zajišťuje naprosté soukromí. V posledním roce prošel zásadní rekonstrukcí, která zahrnovala kompletně nové rozvody vody, elektřiny, odpady, topení, nová střešní krytina, oplocení pozemku, byla vyměněna stávající okna a dveře za plastová, nová fasáda včetně zateplení, v domě jsou nové omítky, podlahy včetně zateplení, sádrokartonové podhledy, koupelna s WC, příprava na krbová kamna (nově vyvložkovaný komín), nové vnitřní dveře, kuchyňská linka včetně vestavěné varné desky a elektrické trouby, nový nábytek. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, odpady jsou svedeny do obecní kanalizaci. U domu je zároveň plynová přípojka. Topení je zajištěno elektrickými přímotopy, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Dále je zde provedena příprava na krbová kamna. Celková plocha pozemku je 391m2, který je orientovaný jižním směrem. Užitná plocha domu je 58,2m2 a zároveň k němu je terasa navazující na zahradu. Obrovskou předností domu je jeho umístění v blízkosti centra města a zároveň zajištěné soukromí a dále je to jeho stav, který umožňuje okamžité užívání bez nutnosti jakýchkoliv úprav či rekonstrukcí. Parkování je možné na vlastním pozemku. PENB - C.

Dispozice:
Vstupní zádveří (3,14m2) - na podlaze je položena dlažba.
Pokoj s kuchyňským koutem (17,15m2) - je zde umístěna kuchyňská linka s vestavěnou varnou deskou, elektrickou troubou a je zde provedena příprava na krbová kamna, je vybaven nábytkem.
Pokoj 2 (10,2m2) - podlaha je plovoucí a byl plánován jako jako ložnice a je vybaven nábytkem.
Pokoj 3 (14,95m2) - podlaha je plovoucí a byl plánován jako dětský pokoj a je vybaven nábytkem.
Koupelna s WC (3,34m2) - je zde umístěn sprchový kout, umyvadlo, žebřinový radiátor, závěsná toaleta, bojler a místo na pračku.

Terasa (10,42m2) - pod ní je umístěný úložný prostor.


Jevíčko je město s velmi dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, ZUŠ, gymnázium, pošta, obchody, Penny, knihovna, praktičtí lékaři, stomatologové…) a dopravní obslužností. Je tu možnost vyjížděk po okolí po značených cyklotrasách, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm. Pro milovníky rybolovu jsou v okolí dvě vodní nádrže. PENB - C.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím