Prodáno

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami

Ústup
Prodáno
159121JaK Evidenční číslo
4+2 Dispozice
350m2 Užitná plocha
1287m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ústup
Evidenční číslo:
159121JaK
Cena:
3 324 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami. Jedná se o koncový řadový dům v obci Ústup. Jsou zde k dispozici výše zmíněné dvě bytové jednotky se společným průjezdem vedoucím až na uzavřený dvůr s garáží. Nemovitost prošla v letech 2005–2020 následujícími rekonstrukcemi: nový kotel na tuhá paliva, koupelna s WC, rozvody elektřiny v mědi, plastová okna, elektrokotel.

První z bytových jednotek má dispozici 1+1 a je v původním stavu. Druhá bytová jednotka je v udržovaném stavu a její dispozice je 3+1. Obě bytové jednotky jsou částečně podsklepeny. V jednom ze sklepů se nachází kotel na tuhá paliva, ve druhém vodárna na rozvod vody v domě.

K domu dále náleží prostorný dvorek s garáží, hospodářským stavením, stodolou, zahradní kuchyní s udírnou a dvěma zahradami. Jedna z nich se nachází přes ulici před domem, druhá z nich navazuje na uzavřený dvůr a stodolu.
Dům je napojen na elektřinu. Odpad je řešen septikem, voda z vlastní studny. Vytápění domu je kombinací kotle na tuhá paliva a elektrokotle. Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. PENB: G.

Celková plocha rovinatého pozemku činí 1287 m2, užitková plocha domu měří 350 m2 včetně příslušenství (průjezd, sklepy, hospodářské stavení, garáž, půda).

Dispozice domu jsou následující: průjezd (32 m2), ze kterého je možný vstup do sklepů (12 m2 a 12,5 m2) a zároveň do obou bytových jednotek. První bytová jednotka se skládá z kuchyně (13 m2), obývacího pokoje (20 m2) koupelny s vanou (3 m2) a spíží (1 m2).
Druhou bytovou jednotku tvoří chodba se schodištěm (13 m2) do 2.NP, kuchyně (13,8 m2), obývací pokoj (25 m2), koupelna s WC (4,5 m2), spíže (2 m2). V 2. NP se nachází chodba ( 5,3 m2), dva obytné pokoje (14,5 m2, 13 m2) a koupelna se sprchovým koutem (3,5 m2).
Z průjezdu je dále možný vstup do uzavřeného dvora s garáží (25 m2), hospodářským stavením (39 m2) a zahradní kuchyní s udírnou (7 m2). Dále navazuje prostorná stodola s půdou (100 m2) a zahrada. Před domem se nachází druhá zahrada.

Výhodami domu jsou především dvě samostatné bytové jednotky s dispozicemi 1+1 a 3+1, uzavřený dvůr s garáží, rovinatý a pravidelný tvar pozemku. Dobrá dopravní dostupnost do větších měst v blízkém okolí. Velmi klidná obec díky svému nízkému počtu obyvatel. Před domem se nachází dětské hřiště.

Obec Ústup se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 45 obyvatel a díky tomu se řadí k jedné z obcí s nejnižším počtem obyvatel v ČR. Veškerou občanskou vybavenost zajišťují dobře dostupná města Olešnice (vzdáleno cca 4 km), Letovice (cca 11 km), a Kunštát (cca 8,5 km).

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím