Prodáno

Rodinný dům s možností dvougeneračního bydlení

Jevíčko
Prodáno
168521KaB Evidenční číslo
4+2 Dispozice
163m2 Užitná plocha
870m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
168521KaB
Cena:
4 900 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům se zahradou na okraji města Jevíčko. Celková plocha pozemku činí 870 m² z čehož 211 m² je plochy zastavěné. Součástí pozemku je předzahrádka s venkovním parkovacím stáním, dalším uzavřeným parkovacím stáním za bránou, krytým parkovacím stáním ve dvoře, zděná kůlna (18 m²), sklep (11 m²), skleník a uzavřená zahrada (488 m²) s ovocnými stromy. Současná dispozice domu je řešena jako 4+2 s možností dvougeneračního bydlení a jeho celková užitná plocha činí 163 m². Dům je orientován na západní stranu do ulice a na východní stranu do zahrady. Dům prošel v roce 2010 částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala hydroizolaci, zateplení fasády ze severní a západní strany a částečně zateplení z východní strany. V roce 2013 proběhla výměna oken a dveří za plastová, byla položena nová střešní krytina (včetně laťování a klempířských prvků) a nové rozvody topení. V roce 2015 byla provedena výměna elektrorozvaděče. 
Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní chodby (16 m²) vcházíme po pravé straně do starší části domu postavené přibližně v roce 1930 s dispozicí 2+1: kuchyně (14,2 m²),  obývací pokoj (20,4 m²), ložnice (12,5 m²), předsíň (12 m²) a dvě komory (3,2 m², 1,5 m²). Po levé straně chodby se dostaneme do novější části domu přistavené přibližně v roce 1960 také s dispozicí 2+1: kuchyně (18,3 m²), obývací pokoj (23 m²) a ložnice (15,6 m²). Z hlavní chodby se také vstupuje do koupelny (5,1 m² - vybavené vanou, sprchovým koutem a umyvadlem) a samostatného WC (2,3 m²). Na konci chodby se dostaneme na verandu (7,4 m²) se vstupem do prádelny (11,5 m²) a do zahrady.
Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, plynovod a odpady jsou svedeny do stávající kanalizace. Energetická náročnost budovy - třída G.
Jevíčko je jedno z nejstarších měst na Moravě a tvoří centrum severní části Malé Hané. Zachovalý středověký půdorys města a přítomnost řady stavebních a sochařských památek vedla k tomu, že  od roku 1990 bylo městské centrum vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Kromě bohaté historie nabízí město možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí. Administrativně náleží do okresu Svitavy v Pardubickém kraji a má status pověřené obce. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím