Prodej

Bydlení na klidném místě, pár minut do města

Blansko
5 600 000 Kč
190923RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
132,7m2 Užitná plocha
339m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
190923RoV
Cena:
5 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Bydlení na klidném místě, pár minut do města.

Nabízíme koncový řadový rodinný dům o dispozici 4+1, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími. Nad částí se nachází půda.
Dům je umístěn v klidné části města Blanska ve slepé ulici. Především rodiny s dětmi zaujme dětské hřiště s prolézačkami, sportovce pak oplocené hřiště, obě v dosahu několika metrů. Pro letní posezení s přáteli je zde připraveno ohniště.

Nespornou výhodou je možnost okamžitého bydlení. Po domluvě s majiteli lze ponechat vnitřní nábytek. Nemovitost prošla postupnou modernizací, která zahrnovala: osazení plastových oken a vstupních dveří, stejně tak osazení vnitřních dveří, pokládku ležaté kanalizace, nový kotel, ohřev vody, částečnou pokládku nových krytin podlah, osazení deskovými radiátory, modernizaci koupelny, osazení kuchyňské linky. Dále byla zateplená fasáda, položena nová PVC folie na balkoně a zrenovovaná střecha. Orientace obytných místností na jihovýchod a severozápad.
Napojení na všechny inženýrské sítě včetně zemního plynu. Vytápění domu je ústřední s kotlem právě na zemní plyn, ohřev vody je též zajištěn plynem. PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme G. Celková podlahová plocha domu činí 132,7 m2 včetně příslušenství.

Pozemek je kompletně oplocený, rozdělený na předzahrádku a rovinatou zahradu za domem. Na ní se nachází kůlna na uskladnění a udírna. Na zahradu nenavazuje zástavba, tedy vybízí k vybudování posezení, s příjemným pohledem do kopcovité krajiny. Celková plocha pozemku je 339 m2.

Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a baseballový stadion, okruh pro kolečkové brusle, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti