Prodej

Rodinný dům o dispozici 3+1 s možností rozšíření na 4+1

Olešnice
197324RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
158m2 Užitná plocha
326m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Olešnice
Evidenční číslo:
197324RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

V klidné části města Olešnice nabízíme k prodeji rodinný dům či chalupu k rekreaci. Záleží pouze na budoucím majiteli, jak tento objekt využije. Olešnice je známá lyžařským areálem, nabízí se tedy i možnost zimní chalupy k pronájmu.
Dům je přízemní, s obytným podkrovím a částečným podsklepením. U domu se nachází terasa s dřevěnou, nezastřešenou pergolou. Z ní je krásný výhled na obec a okolí, ideální k relaxaci.
V minulosti se na domě provedly následné rekonstrukce: výměna oken za plastová, z velké části nová střešní krytina nad obytnou částí, věnec s vyzdívkou, latě, fólie, klempířské prvky, rozvod vody, nové odpady, nový komín na tuhá paliva, rozvod topení v mědi, včetně topných těles. Dále nový kotel na tuhá paliva se zásobníkem.
Vytápění domu je ústřední a to s kotlem na tuhá paliva s možností přepnutí na zemní plyn. Ohřev vody zajišťuje kotel na tuhá paliva se zásobníkem a u plynového kotle je zásobník na plyn. Napojení na všechny inženýrské sítě, tedy včetně zemního plynu.
Výhodou jsou skladovací prostory v domě - dřevník, sklad, menší garáž. Dále je k dispozici venkovní garáž. Orientace obytných místností je na jihozápad a severovýchod. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství je 160 m2. Dům je nyní ve fázi čekajícího dokončení dle vlastních představ nového majitele.

Pozemek je přístupný ze dvou stran. Z horní, klidové slepé části, je již jen jedna chalupa k rekreaci. Ze spodní části je přístupná garáž. Zbylý pozemek je mírně svažitý, čekající k budoucí úpravě. Celková velikost pozemku činí 326 m2. Průkaz energetické náročnosti je třídy G.

Město Olešnice se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, cca 9 km severozápadně od Kunštátu. Leží u krajského trojmezí, na severu sousedí s Pardubickým krajem a na západě s Vysočinou. Žije zde přibližně 1 700 obyvatel. Ve městě je ZŠ, MŠ, knihovna, mlékárna, penzion, muzeum historických vozidel, obchody a další firmy poskytující zaměstnání. Okolní příroda, z velké části chráněná v rámci přírodních parků, přímo vybízí k přírodní turistice a celoročnímu sportování - ve městě je lyžařský areál a koupaliště. Každoročně se zde koná OPATOVSKÉ ŠMAJD. Kulturní vyžití poskytnou konané plesy či akce místního pivovaru.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti