Rodinný dům 4+1 po kompletní rekonstrukci v Brně - Ivanovicích | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 4+1 po kompletní rekonstrukci v Brně - Ivanovicích

Brno
Prodáno
76815LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
134m2 Užitná plocha
896m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
76815LeD
Cena:
6 000 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům 4+1 po kompletní rekonstrukci v Brně – Ivanovicích. Dům prošel v roce 2002 až 2013 kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala izolace domu včetně základů, nová střecha, vybudování podkroví, zateplení fasády a střechy, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, topení, plynový kotel, nové radiátory, klimatizace, okna, podlahy, zimní zahrada. Dům je napojen na vodu, elektřinu, plyn, kanalizaci a je vhodný k okamžitému bydlení bez nutnosti dalších investicí. Parkování je možné před domem na vlastním pozemku. Celková plocha pozemku je 896 m2, užitná plocha domu je 134 m2. Pozemek domu je rozdělen na tři části, kdy první část je uzavřený dvůr s kamenným sklípkem, na něj navazuje další stavba, kde se nachází dílna, skladovací prostor a kryté posezení s udírnou a grilem s průchodem do další části zahrady, druhá část zahrady je okrasná a třetí část užitková s ovocnými stromy. Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě s plnou občanskou vybaveností a s výbornou dostupností do centra 10 minut autem, MHD 20 minut. V blízkosti se nachází autobusová zastávka.
Dispozice domu:
1. nadzemní podlaží – 80 m2
Chodba (12,7 m2) – na podlaze je dlažba.
Kuchyň (11,9 m2) - obsahuje kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči – varnou desku, troubu, myčku, lednici, na podlaze je dlažba.
Pokoj 1 (15,1 m2) – podlaha je plovoucí.
Pokoj 2 (16,5 m2) – jsou zde umístěné vestavěné skříně, podlaha je plovoucí.
Koupelna (8,1 m2) obsahuje vanu, umyvadlo, koupelnový nábytek a prostor s plynovým kotlem.
WC obsahuje WC.
Zimní zahrada (12 m2).
Obytné podkroví – 54 m2
Pokoj 3 (45 m2) podlaha je plovoucí, je zde umístěna klimatizace.
Pokoj 4 (9,1 m2) využíván jako ložnice, podlaha je plovoucí.
Brno-Ivanovice jsou lukrativní městská část s výbornou dopravní dostupností (autem do centra za 10 min., MHD za 20 min.), s výbornou občanskou vybaveností - Hypermarket Globus, Bauhaus, restaurace, školka, s možností trávení volných aktivit v zeleni a v blízkosti lesa. Rozkládající se na severním okraji statutárního města Brna, při východním okraji zalesněných kopců Přírodního parku Baba. Ivanovice mají dodnes vesnický charakter. Od 70. let 20. století dochází v Ivanovicích k rozvoji rodinné zástavby, která na přelomu 20. a 21. století dosáhla k severní hranici katastru, kde na ni plynule navazuje rodinná zástavba sousední obce Česká. Pozn. - Průkaz energetické náročnosti se vypracovává, z tohoto důvodu zatím G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím