Prodej

Řadový rodinný dům na předměstí

Moravská Třebová
2 990 000 Kč
171322JaO Evidenční číslo
4+1 Dispozice
171m2 Užitná plocha
260m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Moravská Třebová
Evidenční číslo:
171322JaO
Cena:
2 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového rodinného domu s dispozicí 4+1 na předměstí obce Moravská Třebová. Dům prošel v roce 2014 modernizací koupelny, kde se nachází sprchový kout, vana, wc a umyvadlo. Dále pak proběhla modernizace podlah a to ve vstupní chodbě, kuchyni, ložnici a obývacím pokoji. Byly zhotoveny nové odpady včetně napojení do kanalizace. Díky prostorné půdě o celkové výměře 83 m2 se nabízí možnost rozšíření o půdní vestavbu. Celková užitná plocha domu je 171 m2 včetně půdního prostoru.
Nemovitost je připojena na všechny inženýrské sítě, tedy: veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, zemní plyn i elektřinu. Rodinný dům se nachází ve frekventované části obce a disponuje pozemkem o celkové výměře 260 m2, tento pozemek je rozdělen vysokou opěrnou zdí na dvě části. Opěrná zeď prošla revitalizací v roce 2014 a nachází se zde sklípek o rozměru 5,7 m2. Sklípek je vhodný k uskladnění plodin, u kterých chceme zpomalit jejich zrání. Pozemek za domem je tedy rozdělen na uzavřený dvůr s terasou a krytým posezením, který poskytuje dostatek soukromí a část pozemku, kde se nachází záhony, které můžete využít hlavně pro bylinky a okrasné květiny. Z této části zahrádky je krásný výhled do okolí. Tuto nemovitost zejména ocení klienti, kteří jsou milovníci grilování a bezstarostného odpočinku na terase u dobrého šálku kávy či sklenky vína. Zahrádka je téměř bezúdržbová.
Dispozice domu je následující: Vstupní chodba (14 m2) nemovitost rozděluje na dvě poloviny. Ze vstupní chodby se na pravé straně dostaneme do části domu, kde se nachází pokoj s kuchyňským koutem (12 m2) a obývací pokoj (12 m2), který v současnosti slouží jako dílna.V levé části se nachází kuchyně (12 m2), obývací pokoj s kamny na tuhá paliva (12 m2) a ložnice (21 m2). Z hlavní vstupní chodby se dostaneme také do koupelny (5 m2), kde je zapojen elektrický bojler na ohřev vody.
Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy. Žije zde přibližně 10 000 obyvatel. Region Moravské Třebové se vyznačuje pahorkatinami a vrchovinami, což znamená příležitosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Milovníci sportu jistě ocení Aquapark, který je součástí velkého sportovního areálu s tenisovými kurty, zimním a fotbalovým stadionem. Renesanční perla Moravské Třebové je zajisté zámek nebo muzeum. Ve městě se nachází plná občanská vybavenost, kavárny a restaurace.
Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.
Prodávající si vyhrazuje právo určit si kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti