Prodej

Rodinný dům 4+1 po rekonstrukci s garáží

Bučovice
6 290 000 Kč
169722RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
195,7m2 Užitná plocha
172m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Bučovice
Evidenční číslo:
169722RoV
Cena:
6 290 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s obytným podkrovím o dispozici 4+1. Rodinný dům lze rozšířit o jeden prostorný pokoj v podkroví, tedy dům by byl s budoucí dispozicí 5+1. Na rodinný dům navazuje garáž pro automobil a uzavřený dvorek, který poskytuje naprosté soukromí. Dům prošel v uplynulých letech rekonstrukcí, která zahrnovala: nový krov s věncem, novou střešní krytinu, klempířské prvky, latě s folií a střešní okna. Dále zateplení fasády, zpevněné plochy, osazení plastových oken, vstupních dveří, garážových vrat, nový rozvod elektřiny, vody, topení a odpadů. Dům má nové vnitřní omítky, SDK konstrukce, zateplení podkroví, nové krytiny podlah a novou koupelnu s WC v podkroví. Součástí prodeje je i kuchyňská linka se spotřebiči.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 195,7 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod.

V uzavřeném dvoře je k dispozici zastřešená pergola k posezení. Dvorek je přístupný jak vstupními dveřmi, tak el. sekčními vraty z obecního pozemku. Energetická náročnost domu třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 172 m², kterou tvoří zastavěná plocha domu s garáží a uzavřený dvůr. Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě, v blízkosti zámecké zahrady, dětského hřiště, mimo hlavní komunikaci, 300 m od náměstí Bučovice.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (2 m²) je přístup do šatny (3 m²) a WC (1 m²). Dále vstupujeme do centrální chodby (15,3 m²), ze které je přístup do kuchyně (17,4 m²), na kterou navazuje obývací pokoj (16,4 m²) a pokoj ( 19,4 m²). Z chodby se také dostaneme do koupelny (6,4 m²) a z koupelny do technické místnosti (3,9 m²). Z centrální chodby vstupujeme po schodišti na chodbu (20,8 m²) v podkroví, ze které je vstup na půdu (18,8 m²), do pokoje (17,4 m²), koupelny s WC (6,4 m²) a ložnice (18,5 m²), ze které je vstup na terasu (9,8 m²). K dispozici je garáž (19,2 m²) a uzavřený dvorek (28 m²) s krytou pergolou.

Město Bučovice se nachází cca 30 km od statutárního města Brna, 8 km od města Slavkov u Brna a 16 km od města Vyškov. Samotné Bučovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Bučovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti